Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti voltatok szavazni? És ha...

Ti voltatok szavazni? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Én nem voltam.

Szerintem mindegy ki kerül hatalomra,úgyse lesz jobb vagy rosszabb.

Bármelyik pártot választjuk mindegyik lopja a közpénzt,szerintem egyik sem lenne hajlandó tenni az emberekért.



2018. ápr. 8. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Remélem troll kérdés
2018. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Istenem... Én voltam.

Így tisztább a lelkiismeretem.

2018. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam. Csak!
2018. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha már van állampolgári jogom akkor akár élhetek is vele!
2018. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szerintem is így van, de ha a FIDESZ-es kétharmad most nem dől meg, akkor továbbra is olyan pofátlanul, vagy még pofátlanabbul fogják szétlopni az országot, mint eddig. És inkább legyen egy vegyes parlament, mondjuk 50-50% összetételű, mint ez a mostani "maffia".
2018. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Számomra természetes, hogy elmegyek szavazni, nekem ez elvi kérdés, nem arról szól, hogy egyik jelölt jobb-e a másiknál.

2018. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

De utálom az ilyen felfogást... "Nem szavazok, mert más is ugyanúgy lopna".

Ez nem olyan biztos! Mellesleg lopás és lopás között is van különbség. Márpedig a fidesz nagyon pofátlanul mutyizik. Meg kell végre állítani őket.

Amíg nem kap egy párt esélyt a kormányzásra, addig nem lehet tudni hogy ugyanolyan korrupt lenne mint az eddigiek.

Persze jogodban áll nem szavaznod, de 4 évente azt az 1 órát, amíg elmész voksolni igazán kilehet bírni. Sose szabad feladni és beletörődni, hogy "ennél úgy se lesz jobb, ezért nem szavazok".

Persze az is benne van a pakliban, hogy a fidesznél rosszabbat kapunk xd de hát ilyen ez a szerencsejáték.

2018. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Én se voltam, de az ablakból jól látszik egy majd 500 méteres sor. :D Ha ennyi a szabadidejük, ácsorogjanak :D
2018. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A választókörzetben ém voltam az első szavazó. Az urnát is csak azért nem én hitelesítettem, mert egy másik választókörzetben lévő csávó nem tudott olvasni, és ott akart szavazni. :) Hogy miért kellett ilyen korán? Mert nővéremet vittem ki a reptérre 6-kor, és ő is szavazni akart.
2018. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Amíg ennyit tudsz erről a témáról Kérdező addig tényleg nincs értelme elmenned választani.

Persze a több tudáshoz többet is kell élned. Én nem a Fideszre akartam szavazni mert én is látom a hibáikat, szoktam is hangoztatni hátha meghallják egyszer. Az LMP a nekem tetsző párt jelenleg. Azonban mikor láttam milyen sokan mennek szavazni (azt jósolták, hogy magas részvétel esetén kormányváltás lesz), akkor felvillant az emlékezetemben Gyurcsány 6 éves ámokfutása miniszterelnökként és leadtam a voksomat a Fideszre.

Biztosan mindenki másként emlékszik, de én nagyon megszívtam azt a 6 évet, és rajtam kívül még tömegek. Emlékezzünk csak! Az államadósság az egekig ért, a devizahitelesek százezrei kerültek adósságcspdába (én is). Mindent eladtak amit csak eltudtak, ebből osztogatták maguknak a 100 milliós végkielégítéseket.

Gyurcsány megfúrta Meggyesit, lesöpörte a politika színpadáról Mesterházyt, nem gondolhatja senki komolyan, hogy Karácsonyi Gergelytől vagy Szél Bernadettől megijedne. Most úgy látom, hogy amíg Gyurcsány naponta előadja a műsorát addig Orbánnak nyugdíjas állása van mimiszterelnökként. Ha csak el nem szállnak most ők is az újabb 2/3-tól

2018. ápr. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!