Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak én sajnálom a Jobbikot,...

Csak én sajnálom a Jobbikot, és Vonát?

Figyelt kérdés

En nem tudom, ki az a buta aki megint a Fideszre szavazott.. Hogy érezheti magát magyarnak?

Miért ilyen befolyásosak az emberek? Miért nem látnak kicsit?

Szegény Gábor egyik facebookos videóban beszédet mondott, és téli volt cigányokkal meg fideszessel, és nem az a meglepő, ráadásul fiatalok is voltak 18-20 évesek, na mindegy. Szegény Vona :( nektek mi a véleményetek?



2018. ápr. 9. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Én is a Fideszre szavaztam, Vóna pedig mehet iszlámozni az araboknoz.
2018. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tudom sajnálni. Már 2014-ben látszott, hogy egyedül nem lesz kormámyváltó, hiába ragaszkodik hozzá és nem hajlandó összefogni. Az eddigi eredmények szerint a támogatottsága igaz nem csökkent, tehát nem igaz, hogy a néppártosodással szavazókat vesztett, de viszont nem is nőtt.
2018. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Sajnálja a fene. Összeállt Simicskával, hanukázott, kiirtott egy csomó ősjobbikost, gyűlöletkampányba kezdett a Fidesz ellen... Visszanyalt a fagyi.
2018. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
A hamiskártyás nem nyert. Nem tudom sajnálni. A régi Jobbikot tudtam volna, de mint kiderült, "az volt a nem igaz".
2018. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

4 éve már azt hittem, ha Vona nem csinál valami nagy bakit mostanáig, akkor rá tudom magam venni, hogy rájuk szavazzak.

De amikor a határon túli magyarok ellen szavazott, akkor a szememben szembeköpte magát, elárulta a saját elveit, és onnan már csak lefele vezetett az út - bár azt én annyira fontos kérdésnek éreztem, hogy nekem az is elég lett volna. Szóval én pont a "magyarságát" kifogásolva nem szavaztam rá.

2018. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Elqrta. Nem kicsit, nagyon. Talán amikor a migránsokkal fenyegetőznek, nem kellene az iszlámmal kacérkodni. Valamikor régen kórházban dolgoztam, a műtőkben volt hangszóró is és halkan ment zene, hogy egy kicsit oldja a feszültséget. Richard Clayderman, ilyenek. Aztán egy reggel, mikor a műtétek kezdődtek, az egyik műtősfiú berakta a Volt egyszer egy vadnyugat c. film zenéjét, abból is a halál dalát. Hát persze, hogy pofán vágtuk, tudomására lett hozva, hogy nemsokára ő megy a műtőbe, ha nem tünteti el. Na valami ilyesmit tett Vona Gábor is - nem kevés embernél verte ki a biztosítékot. Jó hogy nem kezdett el autóval embereket üldözni, idióta.
2018. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Haha, látom nem tetszik Vona Gáborról alkotott vélemény! Pedig Vona oda került, ahová megérdemelte! Egyébbként látom, megy a fröcsögés, hogy már megint a Fidesz...tudjátok, 2002 és 2006-ban is ment a fideszezés, aztán jött Medgyessy, majd Fletó, és az országot 8 év alatt változtatták pokollá, eladósították, tönkre tették. A megfelelő kérdés feltevés így hangzik egészen pontosan: Mi kell ennek a népnek ahhoz, hogy végre kitegye azokat a parlamentből, akik évtizedek óta folyamatosan építik le az országot, és folyamatosan hazudoznak, adják el, fosztják ki és teszik tönkre az országot, vezetik meg azokat az embereket, akik még most is csak fröcsögnek, szoci módra ferdítenek, hisztiznek, hogy el lett csalva a választás. Elcsalva 2006-ban lett, aminek most mindenki issza a levét.
2018. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"szegény Gábor"? Hol élsz, már igazán? Vonát kellett volna kitenni a Jobbikból, és nem hagyni neki, hogy kénye-kedve szerint modernizáljon.


A Jobbikot sajnálom. Tönkretette, tönkretették. Vagy, ki tudja, hogy hogyan volt már eleve tervezve. 50 év múlva megtudjuk.

2018. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Egyiket se érdemes sajnálni.


[link]

2018. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Antal456 ***** válasza:
Én is sajnálom őket mivel én Jobbikos vagyok és sajnálom ,hogy nem nyerték meg a választást pedig nagyon fel voltak készülve a kormányváltásra és minden hiába!Vona pedig képtelen volt visszavonulni mert nem volt már mit tegyen!
2019. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!