Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem bírnak sokan beletör...

Miért nem bírnak sokan beletörődni abba hogy nyert a Fidesz?

Figyelt kérdés
Mindenhol a gyűlölködést látom, csalással vádolják a Fideszt és mindent megtesznek, hogy bukjon Orbán (Tele a net mindenféle álhírrel, komolytalan oldalakon terjesztik a hülyeséget). Félreértés ne essen, nem vagyok Fideszes, de elfogadtam hogy nyertek és kész. Miért nem tudják ezt sokan felfogni? Facebook szavazásokat indítanak aztán azokra hivatkoznak, mintha az felülbírálná az országgyűlési választás eredményét. Mindenki 100%-ig biztos benne hogy csalt a Fidesz, olyanok hiszik magukat politikai szakértőnek, akik írni sem tudnak rendesen. Miért van ez a gyűlölködés? Ilyen mentalitással csak még lejjebb süllyednek az emberek.
2018. ápr. 10. 14:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Mert csalással a hülye is tud nyerni. Sőt mint a példa mutatja még a Fidesz is.
2018. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%
Mit vártál? Ellenzéki oldalon ez az általános színvonal. Sem kommunikálni, sem kampányolni, de még veszíteni sem tudnak kulturáltan.
2018. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Azért nem tudnak, mert csalt a Fidesz. Ennyi. Jobb lesz, ha te is osszerakod a kepet és elfogadod. Viktor és a társai nemsokára mennek a boribe.
2018. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Én nem a Fideszre szavaztam, és vasárnap csalódott is voltam az eredményt látva, viszont én is túlzásnak tartom azt ami facebookon megy. Amit te is leírtál: szavazások indítása, mindenféle cikkek megosztása, hogy biztosan csalás volt, sőt van olyan ismerősöm, aki arra buzdítja a többieket hogy ne menjenek dolgozni amíg a Fidesz nem tűnik el. Elhiszem hogy sokakat zavar ez az eredmény de túlzásba se kell esni. El kell fogadni ami van. Megy tovább az élet...
2018. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%

Tudod, van néhány birka, aki egyszerűen képtelen felfogni, hogy demokráciában élünk - és mint demokráciában a többség véleménye számít. A többség egyértelműen a Fidesz mögött áll. Az ellenzék nagyon boldog kezdett lenni, amikor látták a magas részvételi arányt, hiszen azt mondták mindenhol, hogy az alacsony részvétel nem kedvez a Fidesznek.

Most ez a tévhit is megdőlt. Mindenki látja, hogy a Fidesz egyértelműen Magyarország legtámogatottabb pártja és az is látszik, hogy Orbán Viktor Magyarország közkedvelt miniszterelnöke.

Elhiszem, hogy ez nagy pofára esés az ellenzéknek, de ha nem veszünk tudomást arról, hogy kikötődött a cipőfűzőnk, akkor előbb-utóbb ez történik. Az ellenzéki szavazók felvették a rózsaszín szemüvegüket, egymást győzködve saját oldalaikon és fórumaikon hergelték/hergelik saját magukat is. A választási csalás kérdése is erről szól.

Én néhány hete írtam, hogy a magyar ellenzék frusztrált. Nagy a bizonyítási vágy, hogy majd ők most nyerni fognak/tudnak erősödni, de látszik, hogy ez nem így van. A magyar ellenzék útelágazáshoz érkezett: vagy folytatják ezt a birka útvonalat, ahol MINDENBEN Orbán és a Fidesz ellen mennek, gyűlölködnek, hazudnak, csalást kiabálnak bizonyíték nélkül, személyeskednek, vagy egy teljesen új alapokon épülő ellenzéket kezdenek felépíteni. Ideje lenne már észrevenni, hogy a mai magyar ellenzék folyamatosan leépül, az eredmények rosszabbak, mint négy éve. 2010 óta képtelenek erősödni a pártok, ez egyedül a Fidesznek sikerült.

Igen, én a Fideszre szavaztam, mert nem akarom, hogy olyan emberek irányítsák az országot, akik még egy ellenzéket sem képesek felépíteni. Olyan emberek, akik képtelenek a megegyezésre, képtelenek a igazság elfogadására és nem utolsó sorban: ELVISELNI AZT, HOGY MAGYARORSZÁGNAK NEM RÁJUK VAN SZÜKSÉGE.

Lehet hőbörögni, lehet kiabálni, lehet tüntetést szervezni, de ki kell mondani: KISEBBSÉGBEN VANNAK a pártok a véleményükkel. És a kulcsszó: DEMOKRÁCIA!!

2018. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Én csak röhögni tudok ezen a fetrengve hisztizésen, amit művelnek. :-)
2018. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%

"alacsony részvétel nem kedvez a Fidesznek."


Magas részvétel akart lenni, sry

2018. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

És te miért vagy olyan hülye hogy elfogadtad hogy "nyert"? Ez a baj látjátok, hogy beletörődtök abba ami van, ami jut.

Azzal süllyedtek bizonyos "emberek" a leglejjebb hogy egyáltalán a fideszre szavaztak.


Majd ha kórházba kell feküdni, akkor is fogadjátok el hogy nincs orvos, és meghaltok kiterítve egy asztalon.


Már ott tartunk hogy van olyan eset amit bizonyos városban nem vállalnak mert nincs szakirányú orvos, így viszik fel Pestre stb..

2018. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%

Ezresével osztogatták az ingyen sört. Autóval szállították a szegényeket szavaztatni. Közmunkásokat fenyegettek stb. Nyilván mind álhír, a csúnya ellenzék és a kúlturálatlan szavazók...

Barátnőm szavazás napján vagy 4-5 sms-t és 2-3 hívást kapott, hogy szavazzon a fideszre és még sok csoporttársa is. Én nem mondjuk. (már ez is gyanús, mintha felmérték volna, hogy itt értelmetlen erölködniük, Kubatov lista és társai). Ez nem csalás csak visszaélés az erőforrásokkal. (Hol lenne hasonlóra pénze egy ellenzéki pártnak?)


A csalás elég valószínű, inkább a mértéke a kérdéses. (De persze ellenzék is csalt néhol, Fideszes helyi ember lehúzása a listáról pl). Azért bűzlik már ez a 2/3 megint.

2018. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Mert egyre több furcsaság derül ki, ami csalásra ad okot.
2018. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!