Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 1. Kérdés: A Londoni eredménye...

1. Kérdés: A Londoni eredményeknek köszönhetően bejuthat még a Momentum a parlamentbe? 2. Kérdés: Szerintetek is ez lett volna Magyarországon a tökéletes eredmény?

Figyelt kérdés

[link]


A 2. Kérdésre csak az válaszoljon aki azt is leírja, hogy kire szavazott, hány éves, melyik városban él és mi a végzettsége!


Én 19 éves fiú vagyok, állatorvosira járok, eddig csak érettségim van, szakmám nincs.

Egyéniben a körzetemben a Jobbik képviselőjére szavaztam, egyrészt az volt az egyik szimpi (bár az LMP-s, vagy Momentumos képviselővel sem volt semmi bajom), másrészt taktikailag is rá volt a legértelmesebb voksolni. Listáról a Momentumot választottam.

Vecsésen szavaztam...


A válaszokat előre is köszi!


2018. ápr. 11. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

A Momentum már nem juthat be ,mert csak kb.150 ezer szavazatot kapott,és a küszöb kb.300 ezernél van.

Én a Fidesz-re szavaztam,48 éves vagyok és érettségim van/gépész/.

2018. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Ha szabad, visszakérdezném azt, amit nem írtál.


Mert írtad, hogy a neked szimpatikus -és ez fontos- Jobbikos emberre szavaztál.

De nem volt bajod sem az LMP-s, sem a Momentumos emberrel sem.


Mi bajod volt a Fidesz-KDMP-s emberrel?


Vecsés, ugye Jobbikos hely, nem?

2018. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
3%

A fészbúkos megosztás tök jól néz ki, de sajnos nem igazán reprezentatív így sem, ámbátor talán lefest egy hangulati képet a külhoni szavazóink irányultságáról! :)


Taktikailag szavaztam, azaz egyéniben az Együtt képviselőjére, ő volt a legesélyesebb jelölt. Pártlistáról meg a szívemhez közel állót, azaz a Jobbikot húztam be. :)

Érettségivel + több középfokú (emelt) szakmával rendelkezem.


39F - Budapest, XVI. ker -> nem lakom ott, csak a lakcímem még ott van, ezzel nem "taktikáztam" X)

2018. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

1. Nem tudom. Utána kellene néznem, hogy hány szavazatot kapott a Momentum pontosan, mennyi kellene a bejutáshoz és mennyien szavaztak külföldön, ahhoz, hogy egyáltalán meg lehessen ezt tippelni, de ehhez most nincs kedvem:D Nemsoká úgy is kiderül, de szerintem a külföldről szavazókkal sem fogják megugrani a küszöböt.


2. Engem nem a Fidesz győzelme zavar a legjobban, hanem a 2/3. Egészen elégedett lettem volna, ha kisebbségi kormányt kell alakítania a Fidesznek, vagy ha többséget is szereznek, legalább a 2/3 nincs meg. Így nagyon kiegyensúlyozatlan az egész, gyakorlatilag azt csinálnak, amit akarnak, nulla kontroll. Számomra ez teljesen elfogadhatatlan.

Egyébként személy szerint hozzám a Jobbik politikája sem áll igazán közel, szóval nem gondolom, hogy ez lett volna a "tökéletes" eredmény. De a mostaninál jobb lett volna.


27 vagyok, orvos, egyéniben a legesélyesebb ellenzékire szavaztam, aki nálunk a Jobbikos képviselő volt, listán pedig a Momentumra.

2018. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

""1. Kérdés: A Londoni eredményeknek köszönhetően bejuthat még a Momentum a parlamentbe?""


Nem. Ez nem szavazás volt, csak a barátait kérdezte meg. Nem reprezentatív.Az Én baráti körömben 100% lett volna a Fidesznek. A momentum, jobbik nem kapott volna egyetlen szavazatot sem. Be sem jutottak volna a parlamentbe



""2. Kérdés: Szerintetek is ez lett volna Magyarországon a tökéletes eredmény?""


Nem. A tökéletes eredményt magas létszámnál kaptuk meg, ez ami lett ez tökéletes

2018. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

1. Ha jól számolom akkor sajnos nem juthat be.

2. Hogy a legtökéletesebb lett volna-e azt nem tudom, de mindenesetre szerintem sokkal jobb mint így. 27F vagyok, informatikát tanultam, Romániából szavaztam. Magyarországi lakcímem nincs, így csak listán tudtam szavazni, az LMP-re.

2018. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!