Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Orbán...

Mi a véleményetek Orbán Viktorról?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is benne van a nagy tervben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__92..

2018. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Inkább nem írom le mert bannolnának
2018. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy Magyarország miniszterelnöke immár negyedízben, valamikor a 90-es években amikor születtem, amikor még friss volt a narancs még egy kiváló liberális fiatalember lehetett. Amikor 1998-2002 között a szüleim kivittek a fideszgyűlésekre még egy polgári párt vezetője volt. 2002-2010 között halovány ellenzéki hang volt, a 2006-os vitán kívül, ahol Gyurcsány néhány hazugsággal lemosta a pályáról, nem sokra emlékszem belőle. 2010-ben örömmel fogadtam a hatalomra kerülését, de hamar bebizonyosodott hogy ez már nem az az Orbán, akinek kiskoromban a gyűlésein voltam. Úgy tűnik, a narancs azalatt a 8 év alatt, amíg félre volt téve, szép lassan elkezdett penészedni, mostanra már elindult a rothadás útján. 2018-ban pedig oda jutottunk, hogy egy szétrothadt narancs maradt belőle, alternatíva meg sehol csak egy vödör lócitrom áll vele szemben, ezért még ilyen silány állapotban is képes fennmaradni. Azt hiszem új fát kéne ültetni.
2018. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
6%
Csak a fidesz🧡
2018. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Beképzelt

Csak magával a családjával és a közeli ismerőseivel(Mészáros) törödik az orszàg nem érdekli,hísz annyi pénzt ellopkodnak hogy mit érdekli őt,ha az emberek éhbérrért dolgoznak,ha neki sok pénze van.

Lenézzi a fiatalokat.

Mindig úgy forgassa a szavakat,hogy jól jöjjön ki a dologból vagy egyszerűen tudomàst sem szerez róla.

Úgy bàntja meg az embert,hogy kivédhető legyen a mondata,ha támadnàk...

Ezt összevetve egy nagyon sunyi, nagyon jó szó forgató,szem rebbenés nèlkűl hazudó ember.

Nagyon nagy szinèsz az életben!

Ezt gondolom..

2018. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Tesco gazdaságos Napóleon
2018. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

5.

Az miből jön, hogy beképzelt? Szerintem nem az.


Én sajnálom. Nehéz feladat szakadt rá. Valahol olvastam, hogy talán 5 órákat alszik éjszaka. Nekem sokszor szimpatikus, amit negatívumnak írnak róla.


Nagyon megszívnánk, ha nem olyan erős jellem lenne, mint amilyen.


Ez a véleményem róla.

2018. ápr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Orbán beteg nagyon beteg, álandó belső harcot vív önmagával, eközben olyan pálfordulásokon megy keresztül hogy az már elme kórtani eset.
2018. ápr. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Salx Narval ***** válasza:
74%
Az, hogy minden tekintetben egy kiváló politikus, jó stratéga és szónok, vezetői ambícióval és karriervággyal megáldva. Nagyon sajnálom, hogy a tehetségét nem arra fordítja amire felhatalmazást kapott, az-az Magyar nép szolgálatára. Sokat nyerhetnénk vele, ha az országért és nem a saját környezete érdekében munkálkodna. Így viszont simán egy önérdek fűtötte tehetséges spekuláns és ezzel még nagyon finoman fogalmaztam.
2018. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%
Vicces, hogy mindenki úgy ír róla mintha személyesen ismerné :) Pedig valószínűleg 1-2 HVG cikkból és pár RTLes műsorból informálódott csak.
2018. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!