Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti mit gondoltok Orbán Viktorr...

Ti mit gondoltok Orbán Viktorról? Van itt olyan, akinek megváltozott az idők során róla a véleménye, pozitív vagy negatív irányba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém megváltozott és nem pozitív irányban. A rendszerváltás környékén szimpatizáltam vele, ma viszont képtelen lennék rá és pártjára szavazni.
2017. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sulek Péter ***** válasza:
98%
Nekem is negatív irányba, az első kormánya(1998-2002) nem volt annyira rossz, de ez 2010-től ...
2017. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Alain Delon ***** válasza:
96%
Egy őrült és egyre őrültebb.
2017. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
A betegsége ma már abba a fázisba jutott, amikor már teljesen képtelen a valóságot tárgyszerűen megítélni, a kóros téveszméi mindent eluraltak.
2017. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Rosszabb lett mint valaha is volt, és folyamatosan csak rosszabbodik. A 20 évvel ezelőtti Orbán Viktor szemenköpné a mait.
2017. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Tök mindegy, amíg nincs jobb :D.
2017. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már, hogyne volna jobb?
2017. aug. 6. 22:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 98ban és 2002-ben rájuk szavaztam. Ott 2002-ben a vereség miatt tört el benne valami, ez az ember nem az, aki 98-2002 között vezette az országon. A név ugyanazt, a kinézet ugyanaz a párt is, de a személyisége, erre soha semmi körülmények között nem voksolnék. Ki ez a pöffeszkedő hólyag és mit csinált az eredeti Orbán Viktorral?
2017. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon erősen fideszhívő családban nőttem fel, és kamasz koromig olyan szinten agymosott voltam, hogy azt sem tudtam pontosan, hogy ki az az Orbán Viktor, és mit is képvisel, de ha valaki valami rosszat szólt róla, az úgy feldühített, mintha valaki a Szentháromságot szidta volna.

Aztán elértem a késő tini éveimig, amikor elkezdtem a saját szemeimmel szétnézni a világban, és ekkor rájöttem, hogy rengeteg mindenben nem értek vele egyet, és mióta hatalmon van, azóta a hideg is ráz tőle.

2017. aug. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen kedveltem őt is, a Fideszt is, Tényleg értelmes politikus, de mikor többet tudtam meg a világról, róla és családi hátteréről, megutáltam őket, és jobbikos lettem. Ma már tudom, hogy nagyon nem olyan nemzeti érzelműek, ahogy mutatják, nincsenek messze az MSZP-től.
2017. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!