Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Visszasírom a 2006-ot, ki...

Visszasírom a 2006-ot, ki hogy látja?

Figyelt kérdés

Látva a mostani tömeget, semmi potencia nincs bennük, anno még lehetett volna durvább is a helyzet mert erő tartalékban magasan a rendőrök felett szerepelt a tömeg, az még demonstráció volt. Ma meg nem tudom mi van az emberekkel? Ez az mai felvonulás harmat gyenge, mint egy családi program.... Tizenéves gyereknek semmi keresni valója nem nincs ott, de így bohóckodás az egész.


Ilyen lélekszámmal, megindulva éjfélre már a fejüket fogná a vezetés, de ezzel nem mondtam újat, utána meg szabad út vezet a kormányváltásig, békésen demokratikusan megegyezve, vagy pedig erőszakkal.


Spanyolországban miért nem esik a nép nehezére kimenni és rendet tenni? Szinte évente?


2018. ápr. 14. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a szomorú az egészben, hogy itt mindenki k..va okos, de tenni csak igen kevesen tesznek bármit is!
2018. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem is tudtam, hogy a Fidesz hadifogságba is hurcolt el embereket. 😂 hülyék.
2018. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem sírom vissza.
2018. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is ,12-évvel fiatalabb voltam.
2018. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem sirom vissza bar 56hoz 2006 egy kartyaparti volt de az eroszakot kerulni kell. A haboru haborut szul, azzal nem megyunk semmire hogy romma zuzzuk a fovarost s jo par honfitarsunk ertelmetlenul meg hal ferfiak nok gyerekek, az isten ovja a magyar nepet az ilyentol volt benne reszunk eleg a mult szazadban tobb ilyen nem kell sose tudja meg a mai tarsadalom milyen egy haborus helyzet.A bekes megoldasra kell torekedni azzal is lehet jol kidolgozott tervvel eszervekkel celokkal elerni azt amit szeretne a nep.nyilvan nem budapest parade kell ide hanem egy eros kitarto celtudatos tomeg s esszel kell donteni nem fegyverekkel.
2018. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi tortent akkor?Ja mar tudom. Akkor nem😂
2018. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!