Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nyugat-Magyarországon miért...

Nyugat-Magyarországon miért olyan népszerű a Fidesz?

Figyelt kérdés
Nézegettem az eredményeket, hát nálunk Borsodban csak a leglepusztultabb falvakban volt olyan magas a Fidesz aránya, mint nyugaton a városokban.
2018. ápr. 15. 22:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mert gazdagok és szépek.
2018. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Mert ott polgárosodottabb a népesség. Meg akinek jobban megy, kevébé hibáztatja a kormányzópártot.
2018. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
Sehol nem népszerű. Elcsalták a választást. Ennyi. Szavazathamisítással
2018. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem a fidesz népszerű ott, hanem az ellenzék nagyon népszerűtlen, azon belül is a baloldal az ott nagyon alulreprezentált. Legalábbis a nyugat-magyarországi ismerőseim egyik párttal sem tudnak azonosulni, mindegyiket rühellik...Ezekszerint a fideszt a legkevésbé.
2018. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Én győriként azt látom, hogy fejlődik a város, erős a gazdaság, új utak épülnek, sőt errefelé még a népesség is növekszik a belső migráció következtében. Ilyen fejlődés nem volt 2010 előtt, tehát értelemszerűen ezt a fidesznek köszönhetjük( zárójel + az EU-nak ).
2018. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%
Az egész térkép narancssárga, népszerű az mindenhol.
2018. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%
Legyünk őszinték. Akinek van leaglább 90 I.Q-ja, nem is kell tőbb és racionálisan gondolkkodik, nem elvakult az mind a Fideszre szavazott. Ez az igazság.
2018. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Soproniként ugyanazt tudom mondani mint a győri kolléga. Fejlődik és bővül a környék, alacsony a munkanélküliség, az emberek boldogulnak és nem a kormányt szídják 0-24ben. Én azért sem szavaztam mert biztos voltam benne hogy a Fidesz szétnyeri magát, így is lett.
2018. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

,,Soproniként ugyanazt tudom mondani mint a győri kolléga. Fejlődik és bővül a környék, alacsony a munkanélküliség, az emberek boldogulnak"


Tedd már hozzá Digo, hogy azért, mert közel van Ausztria, a magyarok odajárnak át dolgozni, az osztrákok meg hozzánk vásárolni, mert nekik Magyarországon minden olcsó. Osztrák pénzből persze, hogy fejlődik, főleg úgy, hogy ott azon a vidéken sokkal több pénzt tudnak beszedni az önkormányzatok. Nálunk itt Borsodban örülnek, hogyha a kommuniális adót be tudják szedni, más adót be se tud már sok ember fizetni, hiába hiányszakmában dolgoznak.

Ugyanez igaz Győrre is.

2018. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!