Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nyugat-Magyarországon miért...

Nyugat-Magyarországon miért olyan népszerű a Fidesz?

Figyelt kérdés
Nézegettem az eredményeket, hát nálunk Borsodban csak a leglepusztultabb falvakban volt olyan magas a Fidesz aránya, mint nyugaton a városokban.
2018. ápr. 15. 22:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egy nyelvöltögető rángatózó törpe mutatványa már a középkori zsibvásárok forgatagában is népszerűségnek örvendett.
2018. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
12# ezzel nem vitatkozom, közel van Ausztria. Ez mindíg is így volt, ez egy ilyen adottságú város. Annyi különbséggel hogy anno, 2011 előtt munkavállalási engedélyhez volt kötve a munkavállalás, ami nem volt egyszerű sztori, sokan szívtak vele.
2018. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Errefele jobban élnek az emberek, és minél jobban él valaki, annál kevésbé akar változást. Függetlenül attól, hogy a mini.elnöknek ehhez vajmi kevés köze van.
2018. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nyugaton azért szavaztak a fideszre, mert jól megy nekik, keleten meg azért, mert ott már csak a síkhülyék maradtak?
2018. ápr. 16. 22:56
 15/26 A kérdező kommentje:
Kedves soproni és győri válaszoló, titeket nem zavar az a mocsok, ami a közmédiából folyik az adófizetők pénzén?
2018. ápr. 16. 22:59
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem nézek közmédiát. Nincs TVm kb 10 éve.
2018. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Ja, úgy könnyű :)

Én néha odakapcsolok, hogy tudjam, honnan veszik egyesek azokat a baromságokat, amiket összehordanak.

2018. ápr. 16. 23:39
 18/26 anonim ***** válasza:

,,keleten meg azért, mert ott már csak a síkhülyék maradtak?"


Ne síkhülyézük már le egyből a Keletieket. Keleten azért nyertek ennyire, mert elég sok szavazatot megtudtak venni egy zsák krumplival meg egy karton tejjel. Buli-buli van Dorina is ezért szólalt fel, hogy a cigányság ne adja már el a lelkét ilyenekért cserébe.

2018. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Keleti vagyok Fideszre szavaztam 1 mert jobban élek Fidesz óta. 2 mert máris a határnál sorakoznak a migransok és az ellenzéki pártok már vágtak volna ajtót nekik,plusz az adóból meg vörös szőnyegre is ki kellett volna hogy szorítják a lóvét. Bocs de szívesebben zsebeltem be azt a 12000.Ft. ot amit most írtak jóvá a gazszamlan. Hajrá Fidesz. Érdekes amúgy ez is. Az ellenzekisektol állandó tragarkodas megy, mégis a fideszesek vannak idióták beallitva. Lehet hogy épp fordítva van😂
2018. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A győri válaszoló vagyok, én sem nézek tévét, otthon nincs is tévém. Munkahelyen ha van néha idő nézni, akkor natgeo vagy comedy centrált szoktuk.

Az mondjuk zavar, hogy az origó ilyen színvonaltalan oldal lett, de helyette van még 20 másik oldal a neten amit nézni lehet.

Én azt nem értem, hogy ott keleten, hogy tudott nyerni a Fidesz, amikor ott olyan rosszul megy az embereknek. Az biztos volt, hogy nálunk Fidesz győzelem lesz.

2018. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!