Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nyugat-Magyarországon miért...

Nyugat-Magyarországon miért olyan népszerű a Fidesz?

Figyelt kérdés
Nézegettem az eredményeket, hát nálunk Borsodban csak a leglepusztultabb falvakban volt olyan magas a Fidesz aránya, mint nyugaton a városokban.
2018. ápr. 15. 22:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

19-es

Na, a te agyad is sikeresen kihipózták.

2018. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Kedves győri, itt nálunk keleten a városokban sokan szavaztak az ellenzékre, ha megvalósul a teljes összefogás, akkor a legtöbb helyen győztek volna. Viszont a fidesz úgy alakította át a szavazókörzeteket, hogy városokhoz hozzácsapta a környező falvakat, ahol majdnem mindenki a fideszre szavazott. Miskolcot is feldarabolták, és a falvakat tették a részek mellé. Minél csóróbb egy falu, annál többen szavaztak a fideszre.

https://www.youtube.com/watch?v=muHNcikqMqw&index=1&list=PLQ..

2018. ápr. 21. 22:56
 23/26 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Mit kellett hipozni az agyamon szerinted? Most komolyan?szerintetek én mint Fideszes vagyok h.lye? Most mit nem értesz azon hogy jobban élek. Több jut kirandulgatni,ruhákat vásárolni. Jobb élelmiszerekre költeni. Gyerekeknek játékokra sporteszkozokre,fodraszra. Most tényleg be akarod magyarázni nekem hogy ez így de sz.r már? Ti tényleg nem értitek a migrans dolgot amúgy. Ne félj ha a családod nő rokonait latogatnad a pszichiátrián mert trauma érte (migrans áldozatok) vagy épp a felgyujtott házad romjait raknak össze,vagy épp azért imatkoznal hogy ne akkor robbanó a bomba mikor a te rokonai utaznak a tomegkozlekedesi eszközökön akkor lehet nem lenne időd felcsuttal meg stadionokkal foglalkozni. Tudom miket művelt a fidesz. De leszarom amíg nem cirkálnak a műveletlen kulturbarbarok az utcankban és nem laknak a közeli üres ingatlanokat. Lehet szidni a médiát de a megszolalók nem hazudnak a biztonságot illetoen. Vagy jó lenne az nekünk is? Csak 1 ellenzéki jelöltet mutass aki majd mindennel szemben is német mond busszelbe. Meghunnyaszkodo pincsi kutya lesz mindbol. Ezt nem értitek meg. De amíg raerek tüntetés eke járni addig én csak szorakozom a balga népségén. Pincsi követővé valtok mind.
2018. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Előző vok. Kis korrigalas: De amíg ti ráértek tüntetésekre járni addig én csak szorakozom a balga népségen.
2018. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Origo-cikk mint bizonyíték :))))))))))))))))))

Ha valaki azt írja, ez itt egy bizonyíték, attól az még nem válik bizonyítékká. Hol a bizonyíték, hogy Soros pénzeli? És ha ő pénzeli, akkor mi van? Soros mindig a demokráciáért küzdő csoportokat támogatta, ezt tette a fideszesekkel is, amikor még demokraták voltak.

2018. ápr. 22. 00:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!