Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok,és ez volt az első szavazásom.

Na,de. Engem rohadtul nem érdekel a politika,sőt..nem is értem melyik mit csinál, nem tudok ki hol merre..

Ba..ogattak otthon,hogy első szavazás és nekem mennem kell,mert a fiataloké a jövő,meghatározhatom a szavazatommal a jövő generációját.. stb-stb..

Annyit tudtam,hogy a Fidesz egy kalapsz.r. És,hogy csak a romák meg a nyuggerek éltetik őket, Orbán is egy balga ember, és végül teljesen mindegy alapon behúztam a Kétfarkút!

Mit gondoltok erről? a Negatív dolgokat lesz.rom

További szép estét!



2018. ápr. 16. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
#11: Biztos a Jobbik uszít a sorosbérencek ellen és listázza őket. Nem mondom hogy ők teljesen tiszták, de nyisd már ki a szemed.
2018. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
70%
Szerintem jól tetted! A vicceiken kívül sok dologban szinte ők a legkomolyabbak :)
2018. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
jol tetted, a semminel ez is jobb, a 2farku kell a kozeletbe....
2018. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

"Mit gondoltok erről? a Negatív dolgokat lesz.rom "


te is értelmes egy lény lehetsz...

2018. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jó a Kétfarku, beakarják vezetni a Mariskát ami jó dolog :) Peace!!!


Viccet félretéve. Figyu, igaza van a szüleidnek, én 21 vagyok most szavaztam először, de én már 15 éves korom óta jobbikos vagyok és nem azért mert a rokonok mindig a cigá.yokat hozták fel, hanem mert én ezt a valós életben is látom. Mikor elmegyek a buszmegben és teli van velük az udvar, köpködnek, cigiznek azok mellett akik ott álnak meg a bűnözés, az hogy "C"-s Mercivel járnak és egy percet nem dolgoznak na emiatt agyhalált kapok, és mikor megláttam a végeredményt azt mondtam magamban... na jó hagyjuk, nem politizálok és uszitok.


Figyu, szavazás előtt ha fingos sincs jó lenne ha tájékozódnál. Olvasnál pl hireket, de nem TV2-őt hanem hir24, hirTv, meg más ellenzékibb oldalak akik mesélnek is mit akarnak tenni. Sajnos azt vettem észre hogy a fiatalok zöme lesza*ja magasról a politikát ami nem jó. Mert én is itt fogok élni és nekem krvára nem mind1, hogy kivel élek vagy hogy milyen a közbiztonság a pénzről nem is beszélek. Legközelebb 1 évvel előtte olvass utána ezeknek.

2018. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nekem 18 évesen több eszem volt.
2018. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!