Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért éri meg a fideszre...

Miért éri meg a fideszre szavazni?

Figyelt kérdés
A migránsokkal sorossal és a kerítéssel hagyatok, az ellenzék meg nem érdekel nem az a kérdés

2018. aug. 11. 02:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Hát nézd, sokkal kisebb az eltérés Magyarország és mondjuk Németország között mint Magyarország és Etiópia között.
2018. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%
#31: Azert ez így volt barmely kormany alatt.
2018. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
65%

"Miért éri meg a fideszre szavazni?"


Ha picit leül az ember gondolkodni, akkor rá jön, hogy nem éri meg.

2018. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Nem éri meg? Tudsz jobbat?
2018. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
#31 Lehet de mi Európában vagyunk nem pedig Afrikában, állítólak meg már Románia is kezd jobb lenni mint mi.
2018. aug. 19. 19:11
 36/38 anonim ***** válasza:
Az inkább csak állítólag. Igen, van olyan román aki jobban keres mint egy magyar. De ha nagy többségét nézed, akkor azért Magyarországon jobb dolgozni. Ausztriában meg még jobb, Norvégiában annál is jobb stb stb, örök elégedetlenek költözzenek folyamatosan :))
2018. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Igen de 2 gondolkodni valót mondok.

Ausztriában 1000 eurót kapnak a mekiben (én így hallottam) mígy magyarországon 120.000 Ft-t (asszem).

Ausztriában 2x akkora az autópálya és fele annyiba kerül az éves autópályadíj.

2018. aug. 22. 00:50
 38/38 anonim válasza:
Igen megéri hiszen küldte a gázártámogatást vagy nem? Aaa szavazzunk rá mert hát jó ember mert kiszúrja a szemünket tízen-ezer Ft al hát de az a jó ember kb ezek a vélemények voltak. Én külföldön dolgozom sokat utazom hiszen házam van családom haza járok hozzájuk. Igen én vagyok többek közt az akit kalandornak és hazaárulónak neveznek. Igen én vagyok a hazaáruló mert nem 80 110 ezer forintból próbálom a családom fenntartani külföldi biztosításom van és onnan fogok nyugdíjat is várni amit Magyarországon költök el lehet gondolkodni ki csinál kárt kinek. Hogy megéri a Fideszre szavazni? Mit mondjak meg mert annyira csődbe taszítja az országot hogy hónapról hónapra többet ér a pénzem. A nép meg nyeli még mindig hogy jönnek a migránsok meg minden féle hülyeséget. Választásunk nincs ,demokrácia van olyan demokrácia hogy egymaga eldöntötte hogy csak lesz még 1 kicsit miniszterelnök és lám. Örülnék ha olyan munkahelyem lenne itthon hogy havi 300 NETTÓT keresek (halkan megjegyzem most dupláját keresem) JA 180 órával nem pedig 280 meg 310. Egyszó mint 100 nem nem éri meg.
2018. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!