Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Emberek 2010-ben miért nem...

Emberek 2010-ben miért nem hagyták tovább a Bajnai / Gyurcsány kormányt?

Figyelt kérdés

1. Nem lenne BKK.

2. Lehetne a megállóban dohányozni.

3. Nem lenne közterület felügyelő az ellenőrőkkel.

4. CEU is müködne

5. Nem lenne ennyi feleslege tantárgy az iskolában.

6. Érretségihez nem kéne közzöségi szolgálat stb.



2018. aug. 24. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Ja,de még lenne:


-fészekrakóprogram

-több migráns

-több segély a rezeseknek

-bruttó 330e forintos fizetéssel már burzsuj vagy

2018. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

1. Nem BKK lenne hanem BKV. És?

2. igen, lehetne.

3. És? Ha nincs közterület felügyelő akkor szabad bliccelni?

4. A CEU működik most is. Pont ugyanúgy, mint előtte.

5. Mennyi felesleges tantárgy nem lenne? Neked mi a felesleges? Gondolom az összes.

6. Nem, tényleg nem kellene közösségi szolgálat. Elég lenne a facebookon posztolni, hogy jaj, milyen szupi segítőkész emberke vagy, meg hogy támogatod X-t meg Y-t, ma is két lájkot nyomtál mindnek. Most meg oda kell menned és szájhősködés helyett ott készíthetsz szelfit magadról. Jaj, de borzalmas világ is van itt.


Miért váltották le a Bajnai kormányt? Mert rossz volt és a ballibek rosszat okoztak a szavazóknak. És nem, nem ilyen baromságok miatt, amik szerinted rosszak.

2018. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha mindössze ezt tudtad összekaparni, akkor nagyon is jó, hogy nem maradt tovább.
2018. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

6.Érretségihez nem kéne közzöségi szolgálat stb.

A magyar nyelvtant semmi esetre se töröltesd ki mert látom, hogy nagy szükséged van rá.

2018. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

1. 2. 3. és 6. pont: És az miért lenne jobb?

4.: Ez engem is bosszantott, de 2010-ben nem volt téma a CEU, és 2018-ban is kevés embert érdekelt rajtam kívül.

5.: Lenne sok értelmes infó óra, közgáz és jogi alapismeretek, több angol óra, stb.? Nem, pedig jó lenne! Annyi lenne a különbség, hogy csak fakultatív hittan/erkölcstan lenne...

2018. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Hát rendben van...ha érdekel, szívesen elmesélem.

Az egész még 1999 augusztusában kezdődött, amikor gimnáziumba kerültem. A tanév előtt 1 héttel volt egy afféle gólyatábor (nem volt kötelező), amolyan ismerkedős hét, amin részt vettem. Olaszba mentünk, Jesolo-ba (ez Bibióne mellett van) egy tengerpartra, szóval jó volt. Ott, a parton találkoztam először vele. Nemcsak hogy csinos volt nagyon, és vonzó, de nagyon jó humorú, intelligens, közvetlen és kedves lány volt. Igaz ugyan, hogy volt barátja, de akkor még nem is gondoltam rá, hogy jó volna összejönni vele, egyszerűen ő volt az első olyan lány, akivel szívesen, önként ismerkedtem meg - sose voltam ugyanis barátkozós típus, maximálisan bizalmatlan és óvatos vagyok, szélsőségesen introvertált. Nála azonban nem volt szükség semmi elővigyázatosságra, gyakorlatilag első perctől éreztem, hogy itt megvan az összhang közöttünk.

Nos, elkezdődött a tanév, minden rendben ment, továbbra is megmaradt az igen jó viszony a lánnyal, nekem pedig egyre jobban megtetszett. Valamit észrevehetett ebből a lány - nem volt hülye - mert egyik alkalommal, amikor szünet volt, és csak ketten voltunk az osztályteremben, feltette kerek perec azt a kérdést, hogy járnék-e vele. Csak így, minden fakszni nélkül. Én meg, amekkora idióta címeres ökör voltam, nem adtam neki egyenes választ...

Ennek megfelelően a további 3 évben se történt közöttünk változás. A jóviszony megmaradt továbbra is, egymással töltöttük az időt, egy időre összejött egy másik osztálytársammal is a lány (szét is mentek), majd az érettségi után megszakadt a kapcsolat. Nem adta meg az elérhetőségét, én se az enyémet, tehát nagyon hosszú ideig nem tudtam róla semmit, hogy mi van vele. Ezidőtájt már feltűnt, hogy egyre gyakrabban gondolok rá, és hiányzik, de még mindig azt hittem, hogy áhh, diákszerelem, majd elmúlik, ha lesz barátnőm.

Elkezdtem "csajozni" úgymond, ismerkedni, randevúzni, több mint 10 barátnőm volt, ám 2-3 hónap után mindig tönkrement a kapcsolat, a lány rámunt, és mivel nem voltam szerelmes, így nem is viselt meg egyik szakítás sem. Az Ő hiánya viszont egyre komolyabb volt. Éjszakákon át róla álmodtam, ma sincs ez másképp. Időnként egy-egy kósza hír érkezett róla édesanyámtól, hogy állítólag egyedül van, és szomorú. Abban reménykedtem, talán rajta keresztül felveszi velem a kapcsolatot. Ez nem történt meg. A beszélgetőoldalon, ahol voltam, egyre több lány szerzett tudomást a történetemről, és próbáltak segíteni. Egy alkalommal fel is jött a chatre Ő, és beszélgettünk is a dologról...de úgy tűnt, azóta változhatott az élete, mert hiába kértem tőle elnézést, hogy akkor és ott rossz választ adtam a kérdésére, és kész volnék egy kapcsolatra Vele, most ő adott kitérő válaszokat, és mondta, hogy felejtsem el a múltat.

Nos, mivel a barátnős ellenakció nem vált be, megpróbáltam elszigetelni magam minden kapcsolattól, mondván, ha nincs kísértés, majd nem fogok Rá se gondolni. Ez sem vált be. Voltam pszichológusnál is (olyannál aki a lány személyes barátnője volt), megkaptam hogy hülye vagyok, elpisáltam egy nagy rakás pénzt, és ugyanott voltam, ahonnét elindultam,tehát ez se vált be.

Utolsó lehetőségként úgy határoztam, ideje pontot tenni az ügy végére. Tudtam a lány hozzávetőleges tartózkodási helyét, így kiküldtem felderítőket, találják meg, hogy hol lakik. Nem jártak sikerrel. Utóvégre én magam ültem kerékpárra, és hosszú éjszakákon át jártam a várost, hogy valami nyomra leljek. Nagy sokára végülis rábukkantam.



Mert nem akartak totális államcsődöt és anarchiát.


1. Valóban nem lenne BKK, helyette lenne taxi meg lábbusz. LiBajnai a Malévot is sikerrel taccsa vágta, a BKV is épp hogy csak elkerülte.

2. Fú, ez aztán társadalmilag roppant jelentős kérdés!

3. Stimm, többen utazhatnának jegy nélkül, hogy a BKV még véletlen se kerülje el a csődöt.

4. A CEU az oktatási rendszernek a 2%-át se fedi le, a profitot szerencsére nagy elánnal viszi kifelé.

5. Felesleges tantárgy már Kurcsány és LiBajnai előtt is volt. Ha jól emlékszem, ők egy fölösleges tantárgyat se szüntettek meg.

6. Aki végigülte a középiskolát úgy, hogy koszon kívül más is ragadt rá, nem a nyamvadt közösségi szolgálaton fog elhasalni.


Arról miért nem mesélsz, milyen jót tett nekünk az IMF-hitel? Kádárt egyfolytában köpköditek meg ócsároljátok, bezzeg mikor a LiBajnai vett fel akkora hitelt, amekkorát Kádárnak összesen nem volt pofája felvenni, az teljesen rendbe volt ugye! Nagyon hiányzik ám hogy úgy járjunk, mint a görögök!

Sőt, az is nagyon hiányzik nekünk, hogy a bibó nagytőke kivásárolja alólatok a földet. Aztán maradhatsz ott rabszolgaként robotolni, vagy takarodhatsz a fenébe.

2018. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Talán nem kellett volna a lecsicskább feltételekkel euba léptetni minket és mindent eladni ócson , aztán a 2006os zavargásokban hagyták a székházat veszni a csőcseléket nem fogták meg de a fideszes tömegre rámentek , 2008 as válság csak itt okozott bajt nem léptek ellene semmit , a bankmentő és megszorító csomagjaik is okozták a bukást .
2018. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Azért,mert azt hitték,hogy majd egy kapitalista időszak fog eljönni,hogy végre valódi rendszerváltás lesz.

Aztán egyre jobban úgy néz ki,hogy oda megyünk,vissza a rendszerváltás előtti időkhöz.

2018. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Mert 2008-ban válság volt, és a birkák a válságot mindig az aktuális kormány hibájának hiszik, mert gazdasági antitálentumok, lásd a retardáltak a csak kisebb részben felvett IMF hitelről, amit az orbánék egy magasabb kamatú szovjet hitelből fizettek ki(így nem szólt be nekik senki a mutyijaiknál, mert az IMF bizony beszólt), és a paksi mutyierőműre sokszor ekkora hitelt akarnak felvenni

Meg nem szabad az elqrást sem bevallani.

2018. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
#7: A csatlakozási tárgyalások nagyrészét az első Orbán-kormány alatt folytattuk le, de ez gondolom a hozzád hasonlóak számára ez túl bonyolult.
2018. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!