Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Romániában betilthatják a...

Romániában betilthatják a melegházasságot?

Figyelt kérdés

2019től legális lesz a melegházasság az EU-ban, erre Románia népszavazást írt ki a "család fogalmáról"

Csak szerintem rossz ez így? Van joga egy kormánynak beleszólni az emberek magánéletébe?

Miért megy így szembe a Román kormány az EU-val (ismerős, nem?)

Ha itthon lenne ilyen szavazás, te betiltatnád a melegházasságot?


[link]



2018. szept. 19. 16:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
5%
Egyébként meg a melegek is házasodhatnak, nincs megtiltva nekik. Csak nem egymással :D
2018. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#HakapesziM:


Értem Hakapeszi.


Ma is vannak olyan országok ahol pl. keresztények és muszlimok nem házasodhatnak. Akkor gondolom az is abszolút rendben van, ugye? Hiszen minden állam meghatározhatja ki házasodhat.

2018. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22%

Én konzervatív vagyok, nem engedélyezném.

Nem hiszek Istenben, tehát nem az a gondom, hogy szentség a házasság, ha élettársi kapcsolatot akarnak, az más, meg kellene teremteni a jogi lehetőséget, ha az még nem lenne, de szerintem van, na de házasság?

Ez több évezredes hagyományt tör meg, nekem nem elfogadható az indokuk.

Teremtsenek maguknak más hagyományt, a melegek, meg a leszbik is, ha akarnak, de az esküvő szertartásai már foglaltak.

Az lesz a vége, hogy sokan megundorodhatnak tőle, elveszti a nimbuszát és az valóban a család kárára fog történni.

Gyereket meg dehogy adnék nekik, csak megrontanák az ártatlanokat a torz értékítéletre neveléssel, csináljanak maguknak, ha tudnak, vagy tartsanak kutyát, hiszen pont ez a család értelme, a gyerek amit ők elvetnek maguktól a természetellenes kapcsolattal.

2018. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Andizsuzsi ***** válasza:

"csak megrontanák az ártatlanokat a torz értékítéletre neveléssel"


Az nem zavar, hogy a melegek hetero kapcsolatban születnek hetero értékrendű szülőktől?

2018. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
elég baj az szerencsétlen szüleiknek
2018. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!