Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Más is rájött arra, hogy...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Más is rájött arra, hogy Gyurcsány Ferenc, és pártja, a Demokratikus Koalíció az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig nemzeti radikális voltam. Először MIÉP-es, utána Jobbikos. Annak idején tüntettünk Gyurcsány ellen, hallgattuk a Kárpátiát, stb. Aztán szépen lassan elkezdett a Jobbik néppártosodni, és egyre többen csalódtunk benne. Akkor áttértem a Fidesz-KDNP-hez, és Orbán Viktort kezdtem el támogatni markáns bevándorláspolitikája és keresztény erkölcse miatt.


Azonban szép lassan rájöttem, hogy Orbán egy szélhámos, és csak lejáratja a nemzeti radikalizmust! Képmutató, álkeresztény, és a tömegek beveszik, amiket mond. Ennek a felismerésnek köszönhetően szép lassan a teljes jobboldalból és nemzeti radikalizmusból elkezdtem kiábrándulni.


Ekkor kezdtem szétnézni, hogy milyen más pártok vannak a palettán! A legtöbb ellenzéki pártban belháborúk dúlnak, semmi egység nincs bennük. Egyetlen egy párt áll teljes egységben, az pedig a Demokratikus Koalíció. Bevallom, eleinte ódzkodtam Gyurcsány személyétől, de aztán meghallgattam a teljes legendás őszödi igazságbeszédet, és rájöttem, hogy ez az ember lehet az az erős vezető, akire az országnak szüksége van. Egy igazi félreértett hazafi, és szerintem a legtöbb nemzeti radikális jól tenné, ha Gyurcsányt kezdené támogatni. Van egy tiszta koncepciója Magyarország felvirágoztatására, és a lejáratókampány ellenére egy igaz hazafi, nemzeti érzelmű, szenvedélyes politikus.


Ti mit gondoltok?



2018. okt. 8. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. az alaptörvényben bent van, hogy az alaptörvény módosítására nem lehet népszavazást tartani. Tehát a politikusok betonozzák be a hatalmukat.


Szerintem az lenne ma már a normális, ha állam nem terjeszkedne túl, elég lenne, ha a ország védelmét (honvédelem, rendvédelem), hatósági feladatokat és az igazságszolgáltatást műkodtetné, minden más (oktatás, egészségügy, nyugdíj, közlekedés, kultúra, stb.) már piaci alapon működne.

2018. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!