Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Trump, Orbán antiszemita...

Trump, Orbán antiszemita politikusok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2018. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem, sőt, a világ legzsidóbarátabb nem zsidó vezetői.
2018. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Miből gondolod Kérdező? Esetleg írnál néhány példát?
2018. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező

Először nézz utána annak, hogy mit jelent az antiszemita. Majd gondold végig, hogy ennek megfelel-e bármelyikük. Előre mondom, hogy kicsit sem.

Honnan jön ez a kérdés, mi az alapja?

2018. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Csak simán idióták.
2018. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Látod Wbiker, maradtál volna a kerékpáros és egyéb "nyugis" kategóriákban mint "szlory" és "Wadmalac" kollégák és nem lenne most 51%-os a "népszerűséged" :)

Én is 8x%-on voltam mielőtt elkezdtem politizálni.

Magyarországon ha valaki nem ért egyet azzal amerre az ország halad, akkor a lakosság felét magára haragítja, ha meg helyesli, akkor meg a másik felét... :)

Nem tudom van-e még egy ennyire megosztott ország Európában...

Nem teljesen tartozik a kérdéshez, úgyhogy hogy ne legyek "offtopik" válaszolok a kérdésre is:

ez nem egyszerű kérdés. Egyértelműen idióták, hogy antiszemiták-e, azt csak azok tudják akik közel állnak hozzájuk, mert mindig épp annyira antiszemiták vagy sem, amennyire kell, amennyire a "célközönség" igényli. Ha a zsidó vezetőkhöz megy pl. Orbán látogatóba, akkor imádja a zsidókat és mindenben támogatja őket, de ha kell, akkor neonácikkal fotózkodik mosolyogva:

[link]

2018. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ha annyira érdeklet volna a népszerűség, vagy az, hogy néhány vadidegen vérfideszes mit gondol rólam, bizonyára semleges témaköröket választok, vagy nem is regisztrálok. Tőlem akár le is nullázhatnak, az életemet ez semmilyen irányban nem befolyásolja.


Én nem pontozok se le, se fel másokat, aki meg engem lepontoz, az csak az érvtelenségéről tesz tanúbizonyságot.

Ezzel meg csak erősíti azt, amit egyébként is gondolok a kormány nyaloncainak értelmi színvonaláról.

2018. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Had legyek legalább a saját országom számára fontosabb egy külföldinél. Mióta jó az ami kényszerből történik? Mióta van joga eldönteni egy olyan politikusnak az én közvetlen környezetem alakítását, aki a jelek szerint emberszámba sem vesz? Kit kérdeztek meg az EU-ban arról, hogy akarják-e ezt az egészet? Nem jobb az, ha ott helyben a hazájukban segítenek nekik? Ja nem, mert gondolom nincs ott semmi amiből hasznot tudnának húzni maguknak.
2018. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem antiszemiták. De mindketten a pénzuralmi rendszer ellen harcolnak.

Amúgy a kérdés igen messze vezet és nehéz jó megoldást találni. Szeretkezz, ne háborúzz!

2019. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!