Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznál olyan pártra aminek...

Szavaznál olyan pártra aminek az lenne a programja hogy visszaállítja a halálbüntetést, elszámoltatja a bukott politikusokat, bevezeti a sorkatonaságot és Magyarország kilép a NATO-ból?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem szavaznék ilyen pártra, egyikkel sem értek egyet. Egyébként nem tudom miért akarod a bukott politikusokat elszámoltatni, inkább a korruptakat kéne. Lehet valaki úgy is bukott, hogy 1 forintot se lopott el.
2019. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Az egész csürhe ellenzéket el kéne számoltatni és börtönbe zárni! A sorkatonaság jót tenne a fiataloknak, nem lennének ilyen nyeszlett neveletlen pávák. Ott megtanulnák mi a fegyelem!
2019. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen de kormány viktort ès haverjait is számoltassa el
2019. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok én ilyen pártra szavazni, nem azért tettem fel a kérdést. Azt nem értem hogy a NATO-ból való kilépés mégis mire jó? Eddig a neten azt akarták az emberek hogy lépjünk ki az EU-ból és az ENSZ-ből, de most már a NATO is ellenség lett? Rögtön bevonulnának az orosz katonák tankokkal katonai bemutatót tartani nekünk csak aztán elfelejtenének visszamenni Oroszországba legalább 40 évig.
2019. jan. 2. 21:47
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

'A sorkatonaság jót tenne a fiataloknak, nem lennének ilyen nyeszlett neveletlen pávák. Ott megtanulnák mi a fegyelem!'


Bullshit. Aki a hadsereg előtt neveletlen volt, azon a katonai szolgálat sem sokat változtatott.

2019. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#4

Aha és hányan vannak a hangoskodók között, akik tényleg ki akarnának lépni mindenből és nem csupán az üres szájkarate megy? Nem olyan biztos, hogy a társadalom döntő hányadát ők teszik ki.

2019. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

#2 Csak még agresszívebben jönnének ki utána, csak ráadásul még erősek is lennének.


A megoldás az, ha az ember a feszültségét nyugodt környezetben vezeti le, alkotással, mozgással. Az, ha folyton ordibálnak az emberrel vagy ha csicskáztatják, valahol ki fog jönni rajta. Ha nem katonaság közben, akkor 10 évvel utána. Ez igaz az iskolára is. Ha valaki úgy megy oda, hogy tudja, hogy mi vár rá, és felkészült lelkileg, esetleg edzéseken kívül jóba van a vezetőkkel, az még oké. De a legtöbb fiatal kb. idegösszeroppanást kapna, vagy súlyosan agresszívek lennének. Ki hogy viselné. De nem is értem miért kéne bevezetni a sorkatonaságot. Mi értelme? Miért kéne háborúra készülnünk? Nem pont a háborúról kéne lebeszélni a fiatalokat?

2019. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az az érv mostanában a sorkatonaság bevezetése és a hadsereg fejlesztése mellett hogy Magyarország képes legyen megvédeni magát és ne legyen ráutalva teljes mértékben a NATO-ra.
2019. jan. 2. 22:47
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen.
2019. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Wartburg nem lesz? Pálinka? Üvöltő zene?
2019. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!