Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznál olyan pártra aminek...

Szavaznál olyan pártra aminek az lenne a programja hogy visszaállítja a halálbüntetést, elszámoltatja a bukott politikusokat, bevezeti a sorkatonaságot és Magyarország kilép a NATO-ból?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 21:34
1 2
 11/20 peca1000 ***** válasza:

Ja, faterom a sorkatonaságnál egyszer lőtt puskával, és 2 évig szivatták.


Alkoholista lett, és depressziós.


Uncsitesóf fél évig volt ott, fegyvert nem látott, alkoholista idegroncs lett vagy 15 évig.


Én kibuliztam az alkalmatlan E kategóriát. Nem is voltam sorkatona.


Nem vagyok alkoholista, nagyjából normális vagyok, és az életem is.


Ha háború lenne, szépen lelépnék, ahogy faterom, és uncsitesóm is.


Ha kényszerrel bevinnének, dezertálnék, aki ezt akadályozná, kinyírnám.


NATO-ba bentmaradék, a többi pont szimpatikus.

2019. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az az érv mostanában a sorkatonaság bevezetése és a hadsereg fejlesztése mellett hogy Magyarország képes legyen megvédeni magát és ne legyen ráutalva teljes mértékben a NATO-ra."

Ez nem érv, hanem vicc. De annak is gyenge. Szerinted ha valaki volt néhány hónapig sorkatona, majd 10 év múlva behívják, mert megtámadtak minket, mi a lótúrót fog kezdeni? Azt se fogja tudni, hogy az adott fegyvert hogy töltse meg. Ha professzionális kiképzésben részesült katonák ellen küldik a sorkatonákat, akkor mintha borjakat vinnének vágóhídra. Ez az ország méreténél és anyagi lehetőségei miatt mindig rá lesz szorulva védelem szempontjából akár a NATO-ra, akár valami más szövetséges erőre.

2019. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem. Az elszámoltatás ok. Az összes többi nem
2019. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Én csak az elszámoltatással és az egyéves sorkatonasággal értek egyet a többi nem valószerű.


22F GyMS

2019. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Olyan pártra szavaznék aki felemelné a fizetésem a duplájára,de ilyen nincs.
2019. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Fúj

Nem kellenek katonák,nem kell nekünk háború.Építeni kell,nem rombolni.

2019. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"A sorkatonaság jót tenne a fiataloknak, nem lennének ilyen nyeszlett neveletlen pávák. Ott megtanulnák mi a fegyelem!"


Mert te mit tanultál? Mostad a követ fél évig, mert egy széthízott alkoholista buta szar őrmester azt mondta, utánna egy évig dögöltél meg ittál.

2019. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Miért vagyok lepontozva? Aki lepontozott, az meg tudja magyarázni a cselekedetének az okát?
2019. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem...
2019. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem szavaznék ilyen söpredékekre.
2019. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!