Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pár év mulva megindul a...

Pár év mulva megindul a visszavándorlás nagyobb ütemben?

Figyelt kérdés

Most is sokan vannak, akik visszajönnek szülőhazájukra. Kb 4-5 év mulva a tendenciák megfordulhatnak szerintem. Többen jönnek vissza és lehet már ki sem véndorlolnak az emberek. Érdemes végig gindolni :


Nyugat-európában egyre több lesz a migráns bűnözés. Ma már megfigyelhető hogyan növekszenek a no-go zonák lásd pl Moolenbeekben. Máshol sincs ez máshogy, csak még a hírek cenzúrázása miatt nem jut el az információ az emberekhez. Annak a migránsbűnözésnek "hála" amit svédországban sem tudtak visszaszorítani. Most nem akarom ecsetelni, akik informálódnak a világról és nem csak egy típusú fake médiából tájékozódnak, azok számára ismert jelenségről van szó [link] .


A tendenciákat figyelembe véve ; egyre több migráns szeretne ide jutni, ugyanakkor a kelet európai kormányok akik visszatartják őket csak addig képesek a európa biztonságát garantálni, amíg kormányon vannak, de így is jutnak be vizi útvonalon. A népek eltérő populáció növekedését/csökkenését extrapolálva oda jutunk hogy elérkezik egy időszak, amikor már nem lesz biztonságos közlekedni a városokban. Még lemenni a supermarketben sem. Nincs annyi rendőr vagy ők sem merészkednek oda.


Ennél a folyamatnál szerintem megindul a munkaerő biztonságos helyre történő áramlása. Hazánks zámára a visszavándorlás. Még ha egy kicsit jobban is élne az ember nyugaton, egyszerűen nem éri meg, mert nincsen biztonságban. Lehet hogy a ma még gimiben tanuló nebuló, aki németbe akar költözni, már nem éri meg neki ha végez ?



2019. jan. 13. 18:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem unjátok még?
2019. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Bocs, nem írtam hogy normális emberek válaszoljanak ...
2019. jan. 13. 18:24
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Igazad van, kérdező. Már alig várom én is, hogy hazamenjek végre heti 80 órát dolgozni, hogy feleannyit keressek, mint itt 38 órával úgy, hogy a főnököm nem úgy beszél velem, mint egy kutyával és pénteken csak 6 órát melózunk a 8 helyett. Ja és van 13. havi fizetés.

De nyilván Magyarország az álmom, azért is jöttem el onnan. :D

2019. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

inkább pont fordítva lesz.

a mai gimnazisták,középsulisok már eleve nem is tervezik a mo-i életet.

2019. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Én azért arra lennék kíváncsi, hogy hogyan jutottál erre a szintre, hogy itt ilyet kérdezz? kíváncsi lennék a te gondolkodási menetedre, hogy miként látod a mai helyzetett, vagy ez is aféle trollkodás akar lenni?
2019. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Pont azt írtam, hogy ma még terveznek elmenni sokan gimisek, de mire végeznek 5+(gimi évek) már nem lesz érdemes elmenni a közbiztonság miatt sem.


Jogos a kérdés, hogy ha itt ilyen sokal szemellenzősek és csak az ellenzéki médiából tájékozódnak miért merek itt ilyet kérdezni. Egyrészt azért, mert ez a gyakorikerdesek.hu itt minden olyat meg lehet kérdezni, amit máshol pl szrtájk tüncin nem lehet....


Nyitottnak kell lenni. Ne csak nézz, hanem láss !

Ha csak egy médiát olvasod vak maradsz !!

2019. jan. 13. 18:44
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Itt Belgiumban, Nyugat-Flandriában annyira rossz a közbiztonság, hogy amikor a Lidl-ből átmegyek a Colruytba és leteszem, otthagyom a hátizsákomat a bejáratban, akkor senki sem nyúl hozzá és senki sem veszi ki belőle azokat a dolgokat, amiket a Lidlben vettem. Ezt Magyarország melyik boltjában tudom megcsinálni.

Arról nem is beszélve, hogy biztonsági őröket sem láttam.


Ennyit a közbiztonságról.

2019. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 szántóvető ***** válasza:
93%

tehát egyedül a migránsokat tudod felhozni érvként a visszavándorlás mellett:hány olyan esetről hallottál hogy a migránsok miatt költöznek vissza?én egyről sem,inkább a honvágy a fő ok.

"egyszerűen nem éri meg, mert nincsen biztonságban."-életedben nem jártál még nyugaton,azért írod a baromságaidat.

2019. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Nézd kárdező mikor én még fidesz szavazó voltam sem dőltem be ennek a sok baromságnak. Kétségtelen vannak rosszabb helyek eut nem vitatom. De hogy egész nyugat Europa élhetelen lenne az egyszerűen marhaság.
2019. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%
Fokozódni fog a nyugat-európai iszlám államokból, Alpokarábiából, Germarábiából és Britarábiából az egyetlen Keresztyén országba Európában. Nem csak a magyarok visszavándorlása, de a menekültek érkezése is.
2019. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!