Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek fideszes vagy...

Szerintetek fideszes vagy független polgármesterként induljak a választásokon?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Ha fideszes vagy akkor fideszesként indulj, ha független vagy akkor függetlenként.

De ha ellenzéki vagy és csak a szavazókat akarod hülyíteni a "független jelölt" címkével, akkor ne tedd, nem hülyék!

2019. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Te inkább ne indulj.
2019. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom kamukérdés és olyan válaszokat vársz amiben lehet szidni a kormányt. De ez gyenge próbálkozás volt.
2019. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A független is ellenzéki, mert nem fideszes.
2019. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, csak fizesd a kövi fröccsöm báttya.
2019. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Nem, az ellenzéki és a független nem szinoníma, még ha annak is használjátok.

Vagy egy párt, pártszövetség jelöltje az illető, vagy PÁRTOKTÓL független jelölt.

Független jelölt az, aki valamely civil szervezet jelöltje. Kívülről természetesen pártok is támogathatják, kis településeken többségével ilyenek vannak, mert ott nem számít, hogy melyik párt áll mögötte esetleg, fontosabb, hogy személyesen ismerik a szavazók.

2019. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fideszes vagyok :)
2019. márc. 11. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
#7: Akkor persze fideszesként, ha úgyis tudják rólad. Ha nem, akkor függetlenként, természetesen. Én se büszkélkednék vele, hogy az vagyok, hallgatnék.
2019. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!