Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen politikus zseb könyvek...

Milyen politikus zseb könyvek vannak amik le írják egyszerű populáris nyelven mik a legfontosabb dolgok amit egy politikusnak tudni kell és adott helyzetekben észben kell tartani? Hasonlóan mint ahogy Stephen Hawking a világegyetemről ír.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.A tudományban bizonyítást nyert tények vannak míg a politikában semmilyen törvényszerűség sincs.Nyilván hitelesnek kell látszani és megnyilvánulni a külvilág felé de ettől még 95% van hazudhatsz ha akarsz.
2019. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb a sikerhez, hogy nagyobb esellyel tudjon az ember masokat lenacizni mint azok ot. Ehhez ad 100 attack powert ha az illeto zsido, cigany vagy neger. Ha pedig még homoszexualis is az mar 150 attack power, plusz 50 defensive skill a sajat nemevel szemben es 100 def skill a masik nemmel szemben. Illetve jol jon az is ha az ember gyakorol hazudozni is. Ehhez kivalo hely a gyakorikerdesek.. itt foleg ilyen gyengebb lvl 8-as trollok vannak, erdemes tehat hangolodaskent oket farmolni hogy jojjon a tapasztalatipont. Kb 20 nap igy es el lehet jutni a tizes szintre. Ott majd specializaciot kell valasztani. Lehet az ember Ballib saman. Ez azert hasznos mert ad egy uj kepesseget a nemvaltast, ami hasznos lehet sok helyzetben. De jo kaszt a NER paladin is, mert instant tud keritest epiteni es Soros embereivel szemben vedetteb lesz, aztan van még a genderpap is, de erre az utra fiuk ritkan lepnek, mert ki kell magukat herelniuk hozza. A legjobb valasztas szerintem a harcos amit csak ugy beceznek hogy a

Mészáros, rengeteg skillje van. Felbevag barkit, instant kasztol be penzt es hasonlok.


Bizom benne hogy tudtam segiteni.

2019. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos van mert valamiből nekik is tanulniuk kell. + Iskolát is végez!
2019. ápr. 11. 12:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg törekvés is él a társadalomban ara hogy érthetőbb egyszerűbb és figyelem felkeltőbb legyen a politika ne pedig csak száraz tudományos anyag hanem pl olyan mind Edward de bono könyvei. Így várom a szélesebb tájékozottságú emberek válaszait.
2019. ápr. 11. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Machiavelli - Fejedelm

Platón - (Az) Állam

Stephen Grausbard - Az elnökök

Török Gábor - A lakott sziget

Quintus Tullius Cicero - Hogyan ​nyerjük meg a választásokat?


Fejből ezeket tudtam most ajánlani, mindet olvastam, ha hazaértem majd tudok többet is írni.Ezek politikai alapművek (legalább is annak vélem).

2019. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!