Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MSZP (DK) tudatosan gerjesz...

Az MSZP (DK) tudatosan gerjeszt polgárháborús helyzetet?

Figyelt kérdés

Azért írtam zárójelbe a DK-t, mert szerintem ugyanaz a párt a háttérban, csak azért hozták létre külön Gyurcsányt, hogy a megosztott szavazókat ne vigye el más. Emlékszel még Gyurcsán közelmultbeli nyilatkoztatára az arab tavaszról, amit szertne/vízinalizált az országra ? Át akarta venni a hatalmat, miközben magát folyamatosan előtérben pozícionálja, hogy ő legyen a befutó. Mi van ha ma erre tudatosan játszott rá Bangóné?


A patkány/fideszesek megszemélyesítéssel egy olyan kapcsolatot hozott létre az ellenzéki szavazók agyában, ami elég veszélyes. Tudjuk hogy nem igazán fogják vissza magukat tüntetéseken a liberális részük. Lásd pl "ge*icsökkentést" felírat mellett a keménymag a patkányírtást is kimonlínózhatja, ami eléggé veszélyes játék. Az MSZP és DK realitása hogy leszerepeltek. Nekik már úgyis mindegy, nem veszthetnek. Egy szigorúan monoton eltűnő klón pártról beszélünk kettőjük estében. Miért ne játszanának tudatosan az emberek egymás elleni heccelésére?


2019. ápr. 26. 18:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

Szavazz MZP-re és végre szabadon dönthetsz:

Háború legyen-e más országgal vagy polgárháború kis hazánkban.

Én a háborúra és MZP-re szavazok.

Így végre mehetünk felfelé (a menyországba).

Mondjuk én Ausztráliába megyek, mert onnan is benne maradhatok MZP fegyverbizniszeiben. Végre egyszer jól helyezkedtem.

2022. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
#31-es én meg Orbánra szavazok mert alig várom, hogy kib.sszanak minket az EU-ból és a NATO-ból, szeretném ha Magyarország újra orosz bábállam lenne mint Belarusz, és hogy bárkit aki másképp gondolkodik vagy bebörtönézzék vagy novicsokkal ízesítsék a teáját.
2022. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!