Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire lenne érdemes szavazni?

Kire lenne érdemes szavazni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 08:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Nem kell bedőlni ... szakértőknek, stb. A te józan eszed számít."

Mondjuk 18 éves elsőszavazó, aki azt hallja, hogy a szakértők egy része A-t mond, más része B-t. Akkor most melyik szakértőknek ne dőljön be? És egyáltalán, hogy jön ő ahhoz a 18 évével, hogy felülbíráljon szakértőket?...

2019. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert a felszólaló a szakértők egyszerű szócsövek, kihangosítók, mint látható, hallható (pl. az utóbbi években a semmiből feltűnt úgynevezett biztonságtechnikai szakértők).

Vannak olyan igazi politikai szakértők, akiknek lehetne adni a szavára, de őket nem fogja hallani, mert nem szerepeltetik őket, mert nem elfogultak és egy témát képesek annak minden aspektusából elemezni.

Én nem nézem le a 18 éveseket. Nekik is lehetnek elképzeléseik a jövőről.

Persze az engem is zavar, ha a saját szakmámban hülyeségeket okoskodnak tapasztalatlan fiatalok (IT), de szerencsére ilyen kevés van és az a kevés is rájön idővel, hogy mi hogyan működik.

A politika az más, nem feltétlenül szakmai dolog, amiben az egyének maguk is eldönthetik, hogy mit szeretnének.

2019. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Akivel leginkább egyetértesz és nem játszotta el még a hitelét. Itt elolvashatod a programokat:


[link]

2019. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én se nézem le a 18 éveseket, de akiknek közülük vannak elképzelései a jövőről, azok nem itt kérdezősködnek a szavazás napján (!), hanem már rég tudják, hogy kire érdemes szavazni.

És abban, hogy nem nézem le őket, az is benne van, hogy nagyon is kinézem belőlük, hogy - valószínűleg sokkal könnyebben is, mint az idősebbek - megtalálják azokat a szakértőket is, akiket nem "szerepeltetnek" - pont ezért kérdezem, hogy ha egymásnak ellentétes véleményeket hallok én, mint elsőszavazó, akkor mi alapján döntsem el, hogy melyiknek lehet igaza, milyen alapon írjam felül valamelyikük véleményét én, aki még le se érettségiztem...

2019. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
40%
Csak a DK-ra ne és MSZP-re se! És Fideszre se!
2019. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14: Mondjuk úgy, hogy logikusan végiggondolod és minden nézőpontból megnézed az adott problémát.
2019. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szánt rá elég időt, energiát, hogy mindennek utánanézzen, és átgondolja az egészet, akkor most már szerintem jobban teszi, ha átadja a szavazatát pl. a szüleinek azzal, hogy arra szavaz, akikre ők.
2019. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
Momentumra.
2019. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kire lenne érdemes szavazni?


DK-ra.


A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.

# 8/18 Időpont tegnap 08:57


Én megmondtam.

2019. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ekkora hülye????????????????????? Miért????????? AKINEK A LEGJOBB A PROGRAMJA, VAGY AKIVEL A LEGJOBBAN SZIMPATIZÁLSZ.
2020. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!