Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György háttérhatalmi...

Soros György háttérhatalmi emberei azért ólálkodnak minden utcasarkon, mert a fideszben sok ember van, aki csak félgőzzel áll ki a kormány politikája mellett?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 13:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egy igazi fideszesnek, ebben a pillanatban is a határt kellene őriznie, és migránsokat kellene keresnie, különben Soros nyer!
2018. aug. 29. 13:39
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen, szerintem is egy 88 éves, Magyarországtól több ezer kilométerre élő vénembertől kell legjobban tartanunk. Ő jelenleg a legnagyobb probléma ebben az országban, minden más tökéletesen működik.


Hát, k@rvára nem.

2018. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

# 2


Nem értem a logikádat. Nem félsz egy 88 éves embertől - a te logikád szerint - mert öreg és gyenge. De nem félsz a migránstól sem, amik 20 évesen jönne kát, háborúban nőttek fel, tele vannak erővel és ölnek - pusztítanak D:


Elmondom a lényget: lehet, hogy soros 88 éves, de van elég kapcsolata ahhoz, hogy mindig mutasson valami újat. Jelenleg kiharcolta, hogy a civil szervezetei ingyen és bérmentve, LEGÁLISAN taxiztathassák a migránsokat olaszországba. Futószalagon. Senki nem szól rá, senki nem vonja felelősségre. Valamekkora hatalma csak van, ha ilyen dolgokat elkövethet

2018. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves hármas, ez nagyon szép, akkor most azt is elmondhatod, hogy ránk ez milyen közvetlen hatással van. Harcolni kell, konkrétan mi ellen?

A döglött kutya sem akar huzamosabb ideig itt maradni, akikkel riogattak pár hónapig az undorító kampányban, na ők is csak átutazóban voltak. Szépen elhúztak a haldokló( :) :) )nyugat felé. Már önmagában ez eleget elmond erről az országról.


Gondolom te vagy a többi kérdésnél is ordítva lipsiző emberke. Halljunk akkor érveket, mitől is kell rettegni még mindig? :)

És akkor válaszolj is, te valóban ezt látod ma Magyarországon a legnagyobb veszélynek, problémának? Ha így van, jó neked.:)

2018. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4


ezerszer le lett írva. biztos nem fogok ingyen kiselőadást tartani olyan embereknek, akik arra sem veszik a fáradtságot, hogy 15-20 forrásból összeollózzák a hasznos információt. Mondom a feladatot:


1. guglizd le Sorost, nézd meg az összes interjút, olvass el róla mindent, nézd meg a bűncselekményeit, nézd meg az ítéleteit (segítek: index cikk, 2000-s évek, Franciaország)


2. nézz utána a civil szervezeteknek, nézd meg kihez kötődnek, olvass el utánuk mindent


3. olvass utána mennyire kedvező befektetés alapítványba tenni pénzeket (röviden: jelenleg a legjobb pénzmosoda és bank)


4. elmélkedj el azon az erkölcsi bukkanón, hogy miként fér össze - a fenti tudást megszerezve - egy alapítványból "segítség" szavakkal más kultúrából érkező emberek tömegeit erőszakkal Európába rángatni, úgy, hogy minden hülye szöveggel behülyíted őket és reményt mutatsz nekik. Mivel ezek háborúban születtek, itt is ugyan úgy erőszakosan viselkednek, az otthonról hozott kultúra miatt ugyan úgy verik és ölik a nőket ahogy otthon (mivel ott legális, más kultúra, más földrész, el kell fogadni).


Rakjál össze mindent, osszál-szorozzál, vonjál gyököt és tedd magad függetlenné a magyar politikától és a "propagandától".


Mindezek után tedd fel magadnak a kérdést, hogy láttál-e már a történelem folyamán olyan dolgokat amik akkor és ott legálisak voltak, majd 5-10-15 év múlva olyan durva bűncselekményeknek nyilvánították a tetteket, és olyan megtorlás volt utána, mint a szél. Aztán realizáld, hogy ezek általában 1-1 országokban voltak. Aztán döbbenj rá, hogy ez most egy egész kontinensen folyik ráadásul a globális média ezt vérre menően támogatja.


Ismét osszál szorozzál, és azon túl hogy nyúlsz majd a rövidért, mert rádöbbensz, hogy a XXI. század legnagyobb csalásával állsz szemben, rájössz, hogy nem fogsz tudni hova menekülni. Az eddigi nyugodt életednek vége, innentől minden más lesz. Miért? Azért mert az erősebb kutya bszik, és neked, mint egyszerű halandónak nem lesz beleszólásod abba, hogy mi történik körülötted.


Kedves egészségedre, remélem sikerült megrepesztenem a rózsaszín burkot amiben élsz.

2018. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Egyrészt most elsősorban Magyarországról beszéltem. Az, hogy globálisan Európa nem talál megoldást a bevándorlásra az őszintén szólva várható volt, ez ügyben a döntéshozókról megvan a véleményem, megvan neked is nyilván, nem firtatnám ezt a dolgot sokáig.


Ha már erkölcs. Szerinted a kampány idején elkövetett propaganda-ámokfutás mennyire vágta haza a társadalom bizonyos részét morálisan? Nyilván lefelé érdemes nézelődni, vidéken célba ért a terv, talán nem túlzás kijelenteni, a magyar a legidegengyűlölőbb nemzetté vált.

Ez egy európai demokráciában mennyire előremutató teljesítmény? Mennyire hatékony problémakezelés? Mennyire működik együtt a magyar állam az unióval a 21. század talán legnagyobb problémájának megoldásában?


Én úgy látom, hogy ez még csak a csúcsa a jéghegynek.

Itt legfeljebb évtizedek múlva különböző okoknál fogva a mostaninál nagyságrendekkel többen fognak megindulni Európa felé, ez vitán felül áll. És nem (csak) Sorosra gondolok, például a globális felmelegedés miatt az Egyenlítő környékéről egyenesen Európa felé fognak megindulni. Nem kell hozzá atomfizika, de még gyökvonás sem, hogy ezt belássuk.


Jöhet a kérdés, ha Európát az első szellő megrázza, omladozik, mi fog történni a hurrikán idején, 20 év múlva? Akkor már valóban égető lesz a probléma.


Pontosan tudom, hogy Soros miért Clintont támogatta a kampányban, nagyjából ismerem az elveit és a céljait is.

Főleg Trump győzelmével azért valamennyire az ő keze is meg van kötve, naiv dolog azt hinni, hogy az egész migrációs válság egy személyre, rá vezethető vissza.

És az igazság az, hogy rohadtul elegem van a sorosozásból, amit most itt próbálsz megint tolni, nem vezet sehová, hidd el.

2018. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6


engem nem érdekel magyarország, mert oda fogok menni lakni, ahol éppen jó. Hálisten megtehetem.


amit leírtam az globális probléma, és nagyjából ez kellene, hogy legyen Európa elsőszámú problémája, de még azt se mondjuk ki, hogy probléma. Tehát -1%-ról indulunk.


Az itthoni kormányzás nem érdekel. Kis ország vagyunk, mindenki úgy ügyeskedik ahogy tud, így megy ez 100 éve.


Azt viszont nem fogadom el, hogy kormánypropagandának tituáljátok a Soros plakátokat, mivel az teljesen fedte a valóságot. Minden. Figyelemfelhívás, tényközlés. Egy csepp hazugság sem volt benne. Az, hogy mennyi pénz ment el rá az más kérdés, de nem is érdekel mert ha nem arra megy el, akkor elmegy másra. De naív butaság azt mondani, hogy a plakátkampány az propaganda meg ésatöbbi. Nem. Teljes mértékben helytálló volt, egész európában a legutolsó faluban az összes nyelven kitenném ha rajtam múlva. Tudják meg az emberek ki az, aki miatt nézniük kell a lángolú autójukat, aki miatt gyászolni kell a családtagodat, vagy aki miatt késelgetnek az utcán az arabok. Lássák az arcát.

2018. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem én, tehát valójában úgy tájékoztatsz embereket egy problémáról, hogy annak még az okaival sem vagy tisztában.


Röviden vázoltam a helyzetet, és azt, hogy ez minimum évtizedes probléma lesz, ez pontosan látszik. Kérdés: Hol lesz Soros 10-15 év múlva? Leírom még egyszer, 88 éves, nem nehéz kitalálni. Akkor mi fog történni? Eltűnik az ok, a probléma nemhogy megmarad, de fokozódik? Hoppá, szerintem a te logikád mentén ez paradoxon.

Lásd már be, összetettebb helyzet ez annál, hogy egy személyben keressük az origóját.

És mutogathatsz, kiabálhatsz, aki nem tudta magát függetleníteni a propagandától az te vagy. Agymosott, arrogáns ember vagy.

Gyakorlatilag miből állt a kampány:

Soros = sátán

migránsok = megölnek, megerőszakolnak

És ezt a lehető legundorítóbb, provokálóbb módon közvetítve.

Ha te ezzel teljes mértékben egyet tudsz érteni, azzal én nem tudok mit kezdeni sajnos.


"oda fogok menni lakni, ahol éppen jó"

Valahol azért hasonlítasz Sorosra, úgy látom :DDDD

2018. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


ha elolvastál volna mindent amit mondtam, akkor ne mondanál ilyen hülyeségeket, hogy hol lesz az öreg 15-20 év múlva.


Ez egy brand, ez egy biznisz, amit a cége, fiai, vezetői ugyan úgy visznek tovább. 600 alapítványnál nem 200-300 ember dolgozik...


mind1 én leírtam amit leírtam, ha mindent elolvasol rá fogsz jönni. nem foglak meggyőzni, valszeg nem is tudnálak, ezt magadnak kell eldönteni, hogy érdekel-e a valóság, vagy jó neked a maszlag amit etet veled a médiád.


Soros = sátán


migránsok = megölnek, megerőszakolnak


nem értelek. Ez igaz. Soros a tényeket ismerve tényleg egy sátán, a migránsok meg tényleg megölnek és megerőszakolnak. Ez történik. Tehát szerinted az igazságot le kéne ferdítani nehogy megbántsunk valakit?


""oda fogok menni lakni, ahol éppen jó"


Valahol azért hasonlítasz Sorosra, úgy látom :DDDD"


Ezt megint nem értem. Akkor hasonlítanék sorosra ha eladtam volna a zsidó haverjaimat a náciknak a 2. világháború idején, vagy ha szavazósereget toboroznék országonként az alapítványaimmal. Akkor hasonlítanék rá.


Engem lehet sértegetni meg lehet vicceskedni, igazából nem érdekel. Olvass utána ne csak a szemetet olvasd el. Olvasd el az igazságot is.

2018. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!