Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr hogyan viselkedik...

Egy rendőr hogyan viselkedik a tanúval, hogyan a gyanúsítottal, hogyan a gyerek gyanúsítottal és hogyan a 21 évessel és egy 40 évessel?

Figyelt kérdés

Gyerekkel és fiatalabbal szigorúbb, mint egy felnőtt emberrel vagy finomabb ?

Létezik civil ember és rendőr barátság ?


2019. aug. 11. 22:25
 1/8 anonim válasza:
70%
Én anno tanú voltam egy olyan ügyben amiről semmit nem tudtam konkrétan. A rendőr nagyon kedves volt, a bírónő viszont fellengzős k*cs*g, qrva szarul éreztem magam, mintha én lettem volna valami bűnöző. Akkor megfogadtam soha többé bíróság. Így is csak azért mentem mert levélben fenyegettek, hogy félmillióra büntetnek meg előállítanak ha nem megyek tanúskodni. Ez aztán a jogállam.
2019. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan kérdés hogy egy busz sofőr hogy vezet ha az ha az utasok idősek ha közép koruak és ha fiatalok.


A rendőrök emberek.

Minden ember máshogy szocializálódik. Máshogy tanul és más ember lesz.


Van aki türelmesebb empatikusabb és van aki nem.


Nem lehet erre a kérdésre válaszolni.

Lehet a tanuval szemben is támadóan lép fel és lehet a gyanúsítottal is higgadt és kedves.


Függ rendőrtől,eljárás alá vont személytől, maga az ügytől is.

2019. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Ügyvéddel kell menni minden esetben és akkor hidd el, hogy a nyomozó a legrendesebb, legkedvesebb ember a világon, mindegy milyen minőségben vagy ott és hány évesen.


Egy büntetőjogos.

2019. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom nem ide kapcsolódik , de mi a teendő, ha az algopirin 37,6 -ról nem vitte le a hőmet, hanem feljebb ment 38,5-re?
2019. aug. 12. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz, vagy most már csak ügyelet van, oda. Vagy hívd ki és kérj lázhúzó injekciót.

Ez nem játék.

2019. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Próbáltunk mindent , langyos fürdő , borogatás, de nem megy le. Háziorvosom kijön hozzám, nagyon rendes tőle.
2019. aug. 12. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Fotelhuszár vagy te levike nem büntetőjogos.
2019. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Ügyészasszony nem tudom, hogy mire érti, hogy "fotelhuszár" vagyok...

Mellesleg meg jót válaszoltam.

2019. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!