Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olvastam egy pár helyen olyat...

Olvastam egy pár helyen olyat hogy a svéd rendőrök ha késsel támadják meg őket a bandák akkor inkább elfutnak. Ez igaz vagy csak városi legenda?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Igaz. Svedorszagban mindenki bicskaval jar, igy sosem kapjak el oket a rendorok......
2019. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1

Mi az, hogy. Svédországban a rendőrök mindig futnak valaki elől. Legalábbis én még itt nem találkoztam olyan rendőrrel, aki csak sétált vagy egy helyben állt volna. Nem, ezek mindig menekülnek a késes támadók elől.

2019. aug. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Rendőrségnek az az a dolga, hogy igazságot szolgáltasson az a bíróságé, ha a rendőr úgy dönt nem avatkozik be akkor nem, emberi jogokat ott legalább tisztelik, itt meg.. ha már machéte (ami nem is durva) van a kezedbe, lelőnek, ez rendőrállam.
2019. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, hol olvastad? Valami link vagy forrásmegjelölés nem ártana.
2019. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!