Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért tényleg fel lehet...

Ezért tényleg fel lehet jelenteni valakit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy azért, mert valaki pl. olyat ír, hogy a k.... anyád azért fel lehet jelenteni az illetőt.Tényleg igaz ez, mert nekem elég meredeknek tűnik főleg az országban.

2019. aug. 29. 19:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség..
2019. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Följelenteni lehet mindenért, csak az a kérdés, hogy lesz-e belöle per.
2019. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 árokpart ***** válasza:
53%
Nem lehet.
2019. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha valaki ilyennel bemegy elküldik vagy mi lesz?Ezt nekem amúgy tanár mondta azt képzeljétek el azért is 1 lepődtem meg ennyire.
2019. aug. 29. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy az amúgy is létszám- és erőforráshiánnyal küzdő rendőrség majd fog bármit csinálni ilyen "komoly" dolgokkal, mikor sokkal nagyobb esetekre sincs kapacitásuk? Szerinted hány ilyen bejelentést lehetne tenni naponta? Pistike leanyáz az online játékban, vagy valami részeg odaszól hogy "kapjam be", most ilyenekért szerinted komolyan vesznek ha rendőrségre mész?

Ne legyünk már amúgy sem ilyen óvodások. Szólj vissza vagy engedd el a füled mellett és kész.

2019. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen szerintem??Azért kérdeztem, mert nem tudom nem azért mert úgy gondolom, hogy ennek van realitás alapja.Ettől a biztos azért kell mert ez meg az van veled szakadjunk már el.Elárulom nem magam miatt kérdeztem én előben küldöm el az anyjába ott helyben aki csicska és nem a rendőrségre meg szülőkhöz futok árulkodni.Na erről ennyit amúgy is mint írtam tanár mondta ezt azért merült fel bennem egyáltalán.
2019. aug. 31. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Fel lehet. Súlyos lelki sérülést okozó mondatok. BTK 9.Ffejezetében benne van. 90 év szabadságvesztéssel büntetendő.
2020. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha...
2020. febr. 8. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!