Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti elhiszitek, hogy rendőrsége...

Ti elhiszitek, hogy rendőrségen is előfordulna ilyen?

Figyelt kérdés

Csak hallottam, hogy volt olyan, hogy a rendőrségen a nyomozó befejezett egy kihallgatást egy ügyféllel és amikor lekísérte az ügyfelet, az iroda ajtaját nem zárta be kulcsra csak simán kilincsre becsukta. Aztán később észevette, hogy eltűnt a pénz a pénztárcájából. Több tízezer forint, nem is tudom mennyi pénz tűnt el. Ismétlem csak hallottam.


Ti elhiszitek ezt?

Létezne, hogy egy másik nyomozó kollégája ellopja addig a kollegája pénzét?


Az én munkahelyemen 40 ezer forint tűnt el egyszer, de az nem rendőrség.



2019. szept. 8. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én el.
2019. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ember mindenhol ember. Ha optikus, ha szobafestő. Munkahelyi közösségben is előfordul a lopás Én láttam olyat, hogy az illető legjobb cimborája lopta el az illető ruháját, szerencsére a vezetés rákönyökölt és még házon belül meglett.
2019. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem kórházban a nővér rabolt ki, szóval van ilyen, bárhol és ki gondolná, hogy a dolgozó képes rá.
2019. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!