Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség, ha jegyzőkönyvbe...

A rendőrség, ha jegyzőkönyvbe leirja ezt, és, ha kérném, miért nem tudná teljesíteni?

Figyelt kérdés

Amikor a multkor mentem a rendőrségre feljelentést tenni, le is irta a nyomozó panaszfelvevő nő jegyzőkönyvbe, hogy ha kérem, akkor a feljelentésemről folyamatos kép és hangfelvételt készít. Azonban azt mondta, hogy hiába kérném, nem tudná teljesíteni kérésemet, mert neki nincs kamerája meg mittudom én milyen felszerelése. Akkor miért irta le?


Amúgy nem kértem, de így pont ma visszagondolva, kérnem kellett volna pedig, hogy a feljelentésemnek nyoma legyen.


Egy olyan kapitányságon ami Mo 2-ik legnagyobb városa, nincsennek ilyen felszerelések.


Miért irta le, hogy kép és hsngfelvételt készít, ha kérem, de utána pedig közli, hogy nem tudná teljesíteni?


Kicsit ez sántít nekem.



2019. szept. 13. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A jegyzőkönyvbe azt kell beleírnia amit TE mondtál, kértél. Nem azt hogy a végén ebből mi tud teljesülni.

Akkor boldogabb lennél ha eleve nem lett volna hajlandó leírni, hogy te ezt akarok vagy hogy beleírja azt is, hogy nincs rá lehetőség most éppen a rendőrségen?

2019. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!