Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az tényleg igaz hogy minden...

Az tényleg igaz hogy minden egyes előzetes letartóztatásba került fogvatartottat megvernek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy!
2019. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Hogyne.

Meg is dugják őket.

2019. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy, hacsak nem gyermekbántalmazásért/pedofíliáért kerültél be. Azokat gyűlölik ott is.
2019. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem hogy az tényleg igaz hogy a rendőrök és/vagy börtönőrök megvernek e minden egyes előzetes letartóztatásba került fogvatartottat ...


Ugye az egyértelmű hogy a fogvatartottak között szoktak lenni verekedések ...

2019. okt. 13. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Mielőtt beviszik, látlelet, mielőtt kiengedik, újra látlelet, legalábbis nálunk.
2019. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tehát a rendőrök látleletet készíttetnek a fogvatartottról annak érdekében hogy igazolják azt hogy nem bántottak ? ...


Vagy esetleg rosszul értelmeztem a válaszodat ?

2019. okt. 13. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, igaz.
2019. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól értelmezed, kötelező behozniuk.
2019. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, ne aggódj, nem igaz. Hát igen, a pedofilokat, erōszakolòkat persze ütik verik mindennap egyébként a fogvatartottak (és néha az örök is), de az jogos.

Amúgy az örök azért vannak, hogy téged vèdjenek. Meg is teszik, amennyire tőlük telik egyébként. Másrészt ők is emberek, érdemes velük normálisan viselkedni és akkor ők is úgy tesznek veled.

Ha először vagy bent, akkor a "csurmára" figyelj oda inkább, bár már az is "jobb" lett azért. Ez egyfajta átmeneti gyűjtőhely, innen visznek, ide hoznak amikor szállításban vagy akár tárgyalás és előzetesház, akár előzetes és és letöltő között. Sok a frusztrált idióta, sokan megprobàljàk az újakat lehùzni, becsicskítani. Aztán már a célnál más a helyzet. Amúgy kinek mi, de szerintem a Venyige az kényelmes és biztonságos a pesti előzetes házak közül. Ha teheted, próbáld oda intézni magad. Szerintem.

2019. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!