Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit ártatlanul tettek...

Ha valakit ártatlanul tettek előzetes letartóztatásba, akkor mi alapján számolják a kártérítést?

Figyelt kérdés
30 napot voltam előzetesben, mert a volt pasim terhelő vallomást tett rám, hogy magát és a volt nőjét mentse. A szabadulásom után néhány nappal meg is szüntették elenem a nyomozást. Az ügyvédem kirendelt volt és nem nagyon foglalkozott az üggyel, illetve velem, így tőle nem akarok kérdezni.

2015. jún. 5. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Több százezer forint is lehet a kártérítés. Az egyik ismerősöm be perelte a rendőrséget, mert a rendőrök nem segítettek neki valamiben.
2015. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
87%
Én egy hónapot voltam Venyigén, artatlanul, mert hamisan tanuztak ellenem. Nem szamits semmire. En nem tettem feljelentest ellenuk, le akartam zarni az eletem ezen reszet minel elobb, bar mar megbantam, hogy nem mentem azonnal a rendorsegre, igy is 1m 400e fizettem az ugyvednek. Javaslom tegyel feljelents, igaz hivatalbol eljarasnak kene indulniuk ellenuk, de elfoglalt az ugyszeseg.
2015. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!