Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért bevihett kihalgatni a...

Ezért bevihett kihalgatni a rendőr vagy fogdára?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha azt mondanam neki


“Ti csak a penzt veditek” elvileg max vissza szol de amilyen jegyzo konyv hamisitas megy ott is.

Okoskodo, troll kommentek jelentve lesznek.!


2019. nov. 19. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2019. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem vihet be.

És, ha azt mondanád nekik, igazad lenne.

Mondom ezt büntetőügyekhez értő személyként.

2019. nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 koszi a valaszt az a baj mai rendoroket semennyire sem tudom ertekelni mert ezt latom. Multkor is amikor kitort egy tomeg verekedes megkerdeztem normalisan rendort megis hova menjek (mert epp akkor szalltam le a buszrol) azt ki gondolta volna hogy akkor epp ott bajhe van annyit mondott “menjen el” jo de kerdezem hova mondjon mar egy taj pontot eszak fele vagy xy megallo fele azt erre hallgatot. Pedig tok normalisan kerdeztem ra. Es az a baj ahogy rajuk nezek (akikkel eddig ossze futottam) ha lenne egy kis “penz motivacio” persze mas szoval ertendo akkor egybol maskepp allnanak. Regen is voltak de talan nem ennyire tobbsegevel (Tobb volt akkor szerintem a korrekt mint most) (Avagy most mutatkozik meg jobban)
2019. nov. 20. 03:45
 4/12 anonim válasza:
100%
Te aztán nagyon kreatív hópihe vagy.
2019. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Te meg egy igazi kotekedo okoskodo Trollocska. Szeretunk titeket mert igazi eletkeptelen nepsegek vagytok :) Ez a szin vonalad

2019. nov. 20. 16:26
 6/12 anonim ***** válasza:

"Szeretunk titeket mert igazi eletkeptelen nepsegek vagytok"

Mondja ezt a nagyfejű, aki haza se talál csak rendőri segítséggel!

2019. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Távol álljon tőlem a személyeskedés, de ha szóban is úgy kommunikálsz, mint írásban, akkor alapvetően nem csodálkozom a rendőr reakcióján...
2019. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Büntetőügyekhez értő személy... mondta ezt levike, aki már megint csak a száját járatja és azt hiszi ért hozzá mert többször is gyanúsítottként lett kihallgatva. No comment inkább. Kérdező meg a tipikus tejfölösszájú aki meglátja a rendőrt aztán azt sem tudja merre fusson. Gratula egymásra találtatok.
2019. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt a ****** mennyire szar lehet nektek az eleteket ha ilyen szinten troll tamadas van oruljetek megadom nektek a boldogsagot😂😂😂😂
2019. nov. 22. 05:08
 10/12 anonim válasza:
Nem adsz meg Te semmit, borzasztó kevés vagy Te ahhoz.
2019. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!