Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen milyen gyakran...

A rendőrségen milyen gyakran fordul elő, (ha előfordul) lopás?

Figyelt kérdés

Mivel sajnos minden munkahelyen emberek dolgoznak, ha alkalom szűli, mindenhol van olyan ember, hogy elveszi a másét. Nálunk a munkahelyen 40 ezer forint tűnt el, mert buta volt a dolgozó és az öltözőbe a ruhája zsebébe hagyta a pénzt. Sajnos a nagy emberek között is vannak lopósak. Egy sportklub öltözőjében csapattársak is meglopták egymást.


Mivel a rendőrség is emberekből álló szerv, ha előfordul, milyen gyakran fordul elő, hogy ott a kollégák lopnak egymástól?



2019. nov. 24. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy rendőröket tartóztatnak le komoly bűncselekményekért, így nyilván van olyan is, hogy pl. a munkahelyi toll a "zsebükben marad".
2019. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Levike, befejezted?
2019. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én csak feltettem egy kérdést és érdekel, hogy a rendőröknél milyen az élet, meg a büntetőjog.

Nem mondtam semmi olyat, hogy márpedig lopnak, hanem kérdeztem, hogy mivel máshol előfordul, esetleg ott is előfordul-e, mert a mai világban minden előfordulhat sajnos.

Ne legyen már baj, ha kérdezek rendőrös kérdéseket is utolsó!

2019. nov. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!