Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem lehet sehol olvasni...

Miért nem lehet sehol olvasni a hírekben a tegnap Szajol és Szolnok közötttalált holttestről?

Figyelt kérdés

Tegnap vonattal utaztam arra, reggel az Ister Intercity 100 perc késéssel ért be emiatt Szolnokra.

A kalauz azt mondta, előttünk gázolás történt, azért állunk.

Később Szolnokon a vasutasok már azt beszélték, hogy nem gázolás volt, hanem holttestet találtak.

Utána olvastam a hírportálokon, de mindenhol csak annyi volt, hogy hatósági intézkedés miatt voltak vonatkésések.

A MÁV facebook oldalán a hozzászólások közt olvastam, hogy egy fiatalember holttestét találták meg, de nem a vonat végzett vele, hanem állítólag, amikor a vonat elgázolta, már halott volt.

Minden apró banális dolog benne van a hírekben. Erről miért nem lehet sehol semmit találni?


2019. nov. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne zavarja a nyomozást, szerintem. És addig nem lehet semmi a hírekben, amíg a családtagokat nem tudják értesíteni.
2019. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez máskor sem akadályozta a hírportálokat semmiben. Ilyen esetben megírták a tényt, és hozzátették, hogy a nyomozásra tekintettel a rendőrség nem ad ki információt.

De most semmi... Csak annyi, hogy hatósági intézkedés miatt késtek a vonatok.

2019. nov. 24. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az édesanyja még várja haza, akkor nem lehet közölni.
2019. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt értem. De máskor mindig fenn vannak az ilyen hírek, már akkor, amikor az áldozat még ismeretlen.

Ezért nem értem.

2019. nov. 24. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet kórházban is, vagy külföldön
2019. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem kórházban van, ott volt fekete fóliával letakarva a sínek mellett szegény. :(
2019. nov. 24. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!