Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amikor megbilincseltek gondolt...

Amikor megbilincseltek gondoltál rá, hogy előtted milyen szutyok, koszos, igénytelen embereken lehetett?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 06:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Lehet kérni gyorskötözőt, élj a lehetőséggel.
2019. dec. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Molyember ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne az utolsó dolog, amire gondolnék. Téged milyen gyakran bilincselnek meg a rendőrök, hogy már ilyenek jutnak eszedbe közben?
2019. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megfogtad már a buszon/villamoson a kapaszkodót? Ha bementél valahová az ajtókilincset? Nyilvános wc-ben a csap nyitóját? Na azok miatt aggódj.
2019. dec. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 subrette ***** válasza:
88%
A munkahelyemen az őröknek van bilincse. Sose láttam, hogy használták volna. Csak gyakorlatokon. Eljátszottam a gondolattal, hogy rám tehetnék, de meg se fordult a fejemben, hogy kin volt előtte, mert ritkán kerül le az övükről...
2019. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Alex Fly ***** válasza:
100%
Érdekes, engem még nem bilincseltek meg...
2019. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Engem akkor bilincseltek meg amikor védtem a kilakoltatástól egyik sorstársamat, megbilincseltek és kérdeztem, hogy higiénikus e ez? Mondták nyugodjak meg ez a bilincs még soha nem volt alja bűnözőn, nekik joguk van előttem egy gyorshajtón volt a bilincs, előtte meg ismét egy jogvédőn aki kilakoltatás ellen védekwzett, de akkor Orbán mondta, hogy rakják rá. Utálom a fodeszt, hajrá Gyurcsány Ferenc!
2019. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 qkker1 ***** válasza:
48%

"A munkahelyemen az őröknek van bilincse"


Őrnél nem lehet bilincs, hacsak nem Rendőrségi objektum, és egyenruhás rendőr az őr! Tiltja a bilincs használatát a személy- és vagyonvédelmi törvény, és a rendőrségi törvény is.

2019. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 subrette ***** válasza:
84%
#7-es: Lehet bilincsük. Fegyveres biztonsági őrség védi a telephelyet. Ugyanaz a felszerelésük van, mint a rendőröknek.
2019. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Én csak másokat szoktam megbilincselni, de a bilincset időnként fertőtlenítenem, úgyhogy nyugi 😜
2019. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon izgi lenne ha megbilincselnének rendőrök és előtte le is tepernének a koszos talajra.
2019. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!