Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amikor megbilincseltek gondolt...

Amikor megbilincseltek gondoltál rá, hogy előtted milyen szutyok, koszos, igénytelen embereken lehetett?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 06:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Orvendj, hogy bilincsben vagy es igy nem kell minden koszos kilincset megfogni mert "udvariasak" lesznek veled es kinyitjak az ajtot elotted.
2019. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Eleinte nem, de amikor letartóztattak és bevittek a bv.-be, akkor szembesültem vele, hogy milyen szutyok, igénytelen emberek és környezet van.

Nem bilincstől kap fertőzést a viselője.

2019. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Mikor reggel kinyitod a szemedet, és ásítasz egy nagyot, gondolsz rá, hogy a levegőbe, amelyet belélegzel aznap már 7 milliárd ember legalább egyszer belefingott?
2019. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Amikor előzetesben vagy hónapokig, úgy várod a bilincset, mint a Megváltót, ugyanis az azt jelenti, hogy visznek valahova és addig sem vagy a zárkában, illetve a börtönben. (Kicsit szabadnak érezheted magad, még ha bilincsben is vagy.)

Ha pedig a "gazdád" (az ügyed nyomozója/vizsgálója) egy csinos, dekoratív, 30. év körüli hölgy, egyenesen élvezed a bilincselést, amikor kihallgatásra visz ki a rendőrségre, majd vissza a bv.-be. (Pórázon.)

Én nem azon gondolkoztam, hogy előttem kiken lehetett a bilincs, hanem azon, hogy milyen jó lenne egy kis bilincses szex az előadómmal, és/vagy az ügyvédnőmmel.

2019. dec. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Fémfelületeken egyébként is korlátozottabb a kórokozók túlélési esélye. Ez megnyilvánul az időtartamban is.
2020. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!