Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetnek fenyegetésért?

Feljelenthetnek fenyegetésért?

Figyelt kérdés
Egy céggel állok “harcban” mert nem szóltak, hogy a termékem késve fog érkezni, és nem is szóltak volna ha nem kérdezek rá, ezért egy részét a pénzemnek kértem vissza ugyanis nem tudtam odaadni ajándékba, így én jöttem ki a sztoriból negatívabban. Erre nem igazán reagáltak, csak hogy mikor adják fel meg hogy év végén tompul az agyuk a dolgozóknak, én pedig írtam, hogy ez a munkában szerintem annyira nem állja meg a helyét mint kifogás és hogy biztos a békéltető testület is egyetértene. Nem mondtam, hogy oda fordulok, csak ennyit. Feljelenthetnek fenyegetésért vagy álljak bele, igazam van?

2019. dec. 4. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem büntetőjogi kategória, csak hiszti.
2019. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tény hogy hisztizek de elég tré indoklás hogy fáradnak az emberek és nincs kedvük dolgozni
2019. dec. 4. 13:38
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:

Fenyegetésnek az minősül, ha valakinek a bántalmazására, megölésére teszel ígéretet, vagy valamilyen vele kapcsolatos adat, tény nyilvánosságra hozatalát helyezed kilátásba.


Nem fenyegetés, amit tettél.

2019. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szuper köszi :D
2019. dec. 4. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy közlöd velük,hogy a békéltető testülethez mész, ezzel semmit sem követtél el. Elöttem jól leírták. Ha tetlegességgel vagy megöléssel fenyegetnéd őket,az már más. Azzal hogy késett egy keveset a csomagod,az nem biztos, hogy a békéltetők foglalkoznak vele. Ha webáruházas,akkor visszaküldöd és visszakapod a pénzt.
2019. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moldován Sándor V. válasza:
66%
Állj bele nálad az igazság, egyedül neked van okod feljelenteni őket ha nem érkezett meg időben.
2019. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is válaszolnak a levelemre már :( jó lenne pedig ha egy kicsi igazságosabban jártak volna el..
2019. dec. 25. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam rendelni webáruházból dolgokat,és én is utána szoktam járni,hogy időben megérkezik-e,ha annyira szabott időhöz van kötve a dolog. Most is így történt, rendeltem egy hangszert, amit mondtak, hogy csak jövőre tudnának kihozni, már töröltem is a megrendelést. Telefonon kerestem egy másik webáruházat, nekik volt készleten,azonnal megrendeltem,és másnap reggel személyesen érte mentem 100 km-ről. Szinte alig van hasznuk a termékeken, és te most kártérítést kérsz? Vagy mit szeretnél? Törvényadta lehetőséged lett volna visszaküldeni 14 napon belül és elmenni egy boltba és bolti áron azonnal eléd teszik.
2019. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!