Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök miért verik meg az...

Rendőrök miért verik meg az embereket?

Figyelt kérdés

Ez állítólag ilyen nyílt titok, hogy ha valamiért előállítanak valakit, bármiért, nem kell büntetett előéletűnek lenni, akkor a rendőrségen csak úgy kedvtelésből, szórakozásból megverik.


Ennek mi a célja?


Vagy egyszerűen csak szadisták a rendőrök?



2019. dec. 17. 17:14
 1/7 anonim válasza:
75%
Ez nem az az ország. Itt kárpótlásul milliokat kapnak a sittesek "rossz körülmények" címmel. Oszt otthon a putrijukban is ez van csak fűtés nélkül.
2019. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"állítólag". Igen, állítólag Soros György is migránshadsereggel akarja elpusztítani Magyarországot. Meg állítólag Pataki Attila ufókkal beszélget.

Akkor alkalmaznak a rendőrök fizikai erőszakot ("kényszerítést"), ha az intézkedés alatt álló személy ellenállást tanúsít.

2019. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik IQfightertől vetted át ezt a baromságot. Focimeccs után bevittek a fogdába es másnap engedtek el a négy haverommal. Egyáltalán nem vertek bennünket a zsaruk.
2019. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal nagyobb bűncselekményeket is elkövetnek. Együttműködnek a pszichopatákkal. Mindd gyilkosok és bűnözők!
2019. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most sem jött ez össze Levike.
2019. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5


Kicsoda Levike?

2019. dec. 17. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Ügyészasszony tévedett.


Nem Levike tette fel a kérdést, mert az ÉN vagyok.


De amúgy nem verik. Többször voltam már a rendőrségen kihallgatáson tanúként és volt, hogy rám akartak kenni valami balhét, hogy én követtem el stb. Nem hagytam magam, képes voltam szembeszállni harcolni a nyomozóhatósággal persze csak emberi szép hangon normálisan, hogy nem tudták rámfogni, mivel én ismerem a taktikájukat, trükkjüket, blöfgöket, fogásaikatrám nem is tudnak semmit rámfogni, és soha nem vertek meg, hog vsllja be vagy megverjük. Ilyen Magyarországon nincs. Izsákon volt de az a két rendőr a sitten van.


Olyan viszont volt, hogy Békéscsabán voltam és ott bevittek mint gyanusított, de a járőr úgy vezetett bilincsbe, hogy a fejem lenyomta előre a melkasamig és úgy vezezett. Egyszer úgy össze szeretnék vele futni amúgy de már nemigen fogok.


Szóval nem vernek, nem kell tőlük félni.

2019. dec. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!