Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most mi ez? Figyel a rendőrség...

Most mi ez? Figyel a rendőrség szerintetek vagy nem?

Figyelt kérdés
Évek óta tartó lopássorozat van a városban és nincs tettes, de rám gyanakszik a rendőrség, mert már kaptak rajta lopáson régebben és ugyan ilyen szituációval dolgozik a tolvaj akit 2011 óta nem sikerűl elkapni, pénzre utazik és valutákra. Sok bejelentőnek már mutatott a rendőrség rólam fotót, hogy ahol lopás volt, akkor láttak-e ilyen illetőt a környéken, valaki igent mondott valaki nemet, valaki bizonytalankodott. A rendőrség szerint én lehetek az, mert ugyanaz a módszer. Közbe pedig én tiszta vagyok. Egyszer igazoltattak, találtak is nálam 200 ezret, de az az én tulajdonom képezi. Ma eljött hozzám édesanyám és mondta, hogy a rendőrségről egy 35 körüli fiatalember felhívta és kérdezősködött rólam, mondta, hogy milyen egyedi módszerű lopások zajlanak a városban és tudják, hogy én vagyok az. Azt mondta anyukám, ha tényleg sáros vagyok álljak le, mert figyelnek. Mondtam.anyukámnak, hogy miről álljak le, nem vagyok bűnös lopássorozatban. Azt mondta anyukám, hogy elhiszi, de mondta a rendőr neki, hogy a rendőrség figyel engem. Szerintetek ez tényleg igaz? Szerintem kamuzik a rendőr, mert ha figyelnének, akkor nem tudatnák édesanyámmal, mert tudnák, hogy az édesanyám úgyis megmondja nekem és én vigyázok, ha tényleg bűnöznék. Ha valakit figyelnek, szerintem nem tudatják a hozzátartozókkal, hogy véletlen se jusson a fülébe, mert akkor jobban odafigyel. Ezért gyanús, hogy nem igaz szerintem ez. Szerintetek figyelnek vagy kamu? Még olyat is híreszteltek rólam, hogy Szombathelyen a egy busz kasszájából loptam pénzt, meg egy embertől valutát loptam Hévízen. Milyen vádolások vannak. Tiszta vagyok, de akkor sem akarom, hogy kémkedjenek utánam. Szerintetek igaz amit kérdezek vagy nem😏?

2020. febr. 5. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#2, #9-nek:


Brutálisan naív vagy! XD


Látszik, hogy még nem voltál gyanúsított ...

2020. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem voltam. Mivel nem követek el bűncselekményt.


Életembe egyszer büntetett a rendőr amikor menet közbe kiégett a fényszóró. Persze kötekedhettem volna vele, hogy: indulásnál ment, tehát kressz szabályt nem szegtem. De akkor azt mondta volna hogy jó Oke. Akkor innen tovább sehova! Cserélje ki. Ami nem ment volna, mert bontani kell az autó elejét:). Szóval megkaptam az 5000ft os bírságot és mehettem tovább haza. Utana megállított másik rendőr is. Ugyanezért. De mivel mutattam, hogy előbb büntettek, mehettem tovább.


Ez volt életem legnagyobb "bűne". De ez se Btk. Szóval. :).


Tudod, ha nem sántikálsz rosszban akkor nem vesznek elő és gyanúsított sem leszel. Mindig van oka.

2020. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Na jólvan utolsó! Megkérlek, hogy ne ide írd már le a történetedet, ami volt veled, hogy mebírságolta 5 ezerre. Jó, hogy nem az egén tegnapi napodat meséled itt el. Ez nem élménybeszámoló, hanem a gyk oldal. Feltettem egy kérdést, arra várok választ, de valahogy eddig a 10 válaszból csak 2 aki a kérdésre válaszolt, a többi pedig teljesen mást mond itt, de nam a választ. Te meg itt meséled el, hogy mi volt a bűnöd. Furcsák vagytok.
2020. febr. 7. 01:43
 14/21 anonim ***** válasza:

"Ez nem élménybeszámoló, hanem a gyk oldal."


Akkor gondolkozz el. Te mit csinálsz? Beszámolsz. Kérdést tegyél fel 1 mondatban, hiszen ez a gyakorikerdesek. Nem regény írás.

2020. febr. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Azt se mondd meg, hogy én mit csináljak!

Úgy teszek fel kérdést, ahogy akarok és ahogy az oldal szabályzata engedi.

Kérdést 250 betűből engen az oldal feltenni és meg van engedve, hogy ha úgy gondolja a kérdező, meg lehet a kiegészítő részben bővebben fogalmazni. Megfogalmazni pedig muszáj, hogy értsék a válaszolók, mert sokszor látni olyan kérdést, hogy azt válaszolják, hogy leírná-e bővebben a kédést a kérdező, mert ebből semmit nem értenek. Én bővebben le szoktam irni, hogy mi a szitu, de ez nem az életem beszámolója, hanem a kérdésre irányul, hogy értsék.a válaszolók, hogy mi a szitu, és erre milyen választ tudnának irni. De sok pl. magadfajta válaszoló van olyan, hogy nem a kérdésre válaszol, hanem beszél mást. Pl. volt előtted néhány válassal előrébb egy olyan válaszoló, aki azt irta, hogy a bíró barátnője tudna mesélni. Kit érdekel. Ez nem válasz.

Gondolom érthető, mire is célzok.

2020. febr. 7. 11:34
 16/21 anonim ***** válasza:
Én meg úgy válaszolok, ahogy én akarok. Ebbe se szólj bele.
2020. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ismét #2:


"volt előtted néhány válassal előrébb egy olyan válaszoló, aki azt irta, hogy a bíró barátnője tudna mesélni."


Ha nem esett volna le, az konkrétan neked szólt! XD

2020. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szia!


Ugyanez történt velem, máig nem értem, hogy miért. Valaki belejentettnés hetekig, hónapokig rám voltak állva a zsaruk. Lopást meg drogokat akartak rám verni, pedig simán csak a suliból lógtam, vagyis azt sem, de csak otthon nem tudták. Boltosoknak mutogatták a képemet.


De a csalással körözött szomszédom miatt egyszer engem is felhívtak, még régebben.


Egyébként nem fognak nyilván rád bizonyítani semmit, de rohadtúl zavaró, hogy minden lépésedről tudnak. Egyébként meg komolyan nem tudtam, hogy ilyen megfigyelésekre van ideje a rendőrségnek... Ennyi erővel senki nem mehete sehova, vicc... Csak kicsinálnak ártatlan embereket.

2020. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Utolsó vagyok!


Rám teljesen feleslegesen és ok nélkül szálltak rám. Felnőtt ember oda megy, ahova akar. Most ha neked van rá kereted, hogy minden nap vásárolgass, akkor nem tudom, miért nem teheted meg. Előtte gimisként, meg 18-22 éves korom között se volt ezzel gond sosem. Csak a sok okoskodó iskolásnak nézett. Fel sem merült, hogy ne sétálgathatnék délelőtt, vagy kávézhatnék, mert ez gyanús...


Egyébként mivel mutogattak rólad képeket, így biztos. Velem is ez ment....


Meg nem fogsz értesülni róla, ha lezárták, mert nyilván követhetnek évekig, akkor sem vernek rád semmit. Nem is értem.


Idióták, nincs jobb dolguk. Amúgy is bnátalmaznak, vernek otthon engem, még ti is szálljatok rám... Ennyit a rendőrségről.

2020. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a bíróságon a bűnösök 99%-a "nem bűnös"-nek vallja magát... :-D
2020. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!