Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most mi ez? Figyel a rendőrség...

Most mi ez? Figyel a rendőrség szerintetek vagy nem?

Figyelt kérdés
Évek óta tartó lopássorozat van a városban és nincs tettes, de rám gyanakszik a rendőrség, mert már kaptak rajta lopáson régebben és ugyan ilyen szituációval dolgozik a tolvaj akit 2011 óta nem sikerűl elkapni, pénzre utazik és valutákra. Sok bejelentőnek már mutatott a rendőrség rólam fotót, hogy ahol lopás volt, akkor láttak-e ilyen illetőt a környéken, valaki igent mondott valaki nemet, valaki bizonytalankodott. A rendőrség szerint én lehetek az, mert ugyanaz a módszer. Közbe pedig én tiszta vagyok. Egyszer igazoltattak, találtak is nálam 200 ezret, de az az én tulajdonom képezi. Ma eljött hozzám édesanyám és mondta, hogy a rendőrségről egy 35 körüli fiatalember felhívta és kérdezősködött rólam, mondta, hogy milyen egyedi módszerű lopások zajlanak a városban és tudják, hogy én vagyok az. Azt mondta anyukám, ha tényleg sáros vagyok álljak le, mert figyelnek. Mondtam.anyukámnak, hogy miről álljak le, nem vagyok bűnös lopássorozatban. Azt mondta anyukám, hogy elhiszi, de mondta a rendőr neki, hogy a rendőrség figyel engem. Szerintetek ez tényleg igaz? Szerintem kamuzik a rendőr, mert ha figyelnének, akkor nem tudatnák édesanyámmal, mert tudnák, hogy az édesanyám úgyis megmondja nekem és én vigyázok, ha tényleg bűnöznék. Ha valakit figyelnek, szerintem nem tudatják a hozzátartozókkal, hogy véletlen se jusson a fülébe, mert akkor jobban odafigyel. Ezért gyanús, hogy nem igaz szerintem ez. Szerintetek figyelnek vagy kamu? Még olyat is híreszteltek rólam, hogy Szombathelyen a egy busz kasszájából loptam pénzt, meg egy embertől valutát loptam Hévízen. Milyen vádolások vannak. Tiszta vagyok, de akkor sem akarom, hogy kémkedjenek utánam. Szerintetek igaz amit kérdezek vagy nem😏?

2020. febr. 5. 20:23
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Egyébként engem is meggyanúsítottak lopásokkal Hévízen és Zalaegrszegegn. Megfigyelt a rendőrség és le is hallgatnak.


Pedig én soha nem csináltam ilyet. Utolsó előtti vagyok. Most látom, hogy ugyanaz a város. Gyökerek.


Helyedben felkeresnék egy ügyvédet. Sajnos én hiába teszem, nem tudnak rám verni semmit sem. Pedig mindent bevetnek.

2020. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!