Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendör autoval leállit...

Ha a rendör autoval leállit rutinellenörzésre (tehát nem voltam elötte szabálysértő),   igazoltat, én meg egy durva szobeli sértéssel nyitok, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amit az előttem hozzá szóló írt.


Egy részt hihetetlen magas értelmi szintre utal nálad.


A másik szépen ott tartanak.

Megnézik szép lassan ezt szép lassan azt le kérik az adataid de pont akkor nem fog működni a rendszer szóval lekérik újra.

Megfujod a alkoholtesztert amit vagy 2x újra kell fújnod mert pont az se működik jól ezért megkérik az egyik kollégát hogy hozzon már egy másikat.

Hidd el minimum egy 40 percet simán eljátszanak veled. Nekik munka idejük ok rá érnek.


Meg látták is hogy telefonoztál vezetés közbe és ők ketten vannak egy ellen.


Biztos megéri a menő gyereket játszani de aki ilyen kultúrált annak annyi büntetést adnék hogy a telefonjárol letiltani a 112 hivását egy évre azt szidd otthon a hivatalos szerveket.


Rengetegszer állították már meg kocsival és gyalog is.

Bírságoltak is meg jogosan.

Sose eszembe se volt szidni őket mindig normálisan elbeszélgettünk amég végeztek a munkájukat aztán további szép napot kívánva elváltunk mint olyan emberek akiknek az iqjuk meghaladja a 20at.

2020. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ezt igennek veszem
2020. febr. 22. 18:09
 13/13 anonim ***** válasza:

" a rendör autoval leállit rutinellenörzésre"


Ha rutinellenőrzésre állít meg, vagyis a MUNKÁJÁT VÉGZI, akkor miért is kell a rendőrt sértegetned?


Hihetelenül magas értemi színvonallal küzdhetsz!

2020. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!