Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen rendőr nyomozó,...

Az ilyen rendőr nyomozó, szerintetek osztályvezetőnek készűl?

Figyelt kérdés

A városi kapitányságon van egy olyan nyomozó akinek a neve előtt "Dr." áll, tehát Doktor ... és a neve.

Ez az ember az Állami és Jogtudományi Egyetemen végzett, megnéztem facebookon. Még közös ismerősünk is van kettő, mind a két közös ismerősünk ügyvéd.

Tehát én ismerek ügyvédeket, ő is ismeri ezekszerint.


Most ugye nyomozóként dolgozik a rendőrkapitányságon a bűnügyi osztályon.


Szerintetek az ilyen nyomozó aki jogi egyetemet végzett, biztos, hogy később alosztályvezető esetleg osztályvezető szeretne lenni a rendőrségen? Vagy azért tette le a jogi egyetemet, mert nyugdíjba megy, ügyvédként akar praktizálni?


De szerintem az első ugyanis őt a bűnüldözési szakma érdekli szerintem és szerintem a rendőrségen akar nagy beosztásban dolgozni.


Nincs hozzá közöm, csak érdekelnek az ilyen büntetődolgokkal kapcsolatos témák.



2020. febr. 23. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Is-is. De ahhoz, hogy alosztályvezető vagy osztályvezető lehessen jól kell feküdnie a helyi vezetőnél és a megyei főkapitánynál is. Ki tudja.
2020. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napi Levikét hallhattuk.
2020. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első!


Gondolom az ilyen myomozónak tartózkodni kell az indulataitól is, mármint úgy értem, hogy ha pl egy tanú megmondja a magáét neki a szemébe, magában tudni kell kezelni az indulatait, nem csaphat oda stb, hanem az ilyennek kifogástalanul kell viselkedni a rendőrségen.


Mert régebben előfordult gyakrabban, hogy ha az ügyfél olyat mondott a rendőröknek, oda is csaptak vagy pocsékul beszéltek vele, de ma már ez nem gyakori, ma kultúráltan bánnak az ügyfelekkel. Nem azt mondom, hogy nincs olyan, hogy fenyegetik az ügyfelet, meg odacsapnak a gumibottal, tehát tulkapások, vannak de nagyon ritka, és ezek is az olyan rendőrökre vonatkozik akik már 20 éve ott vannak. Az ilyen már nem is készűl feljebb.

2020. febr. 23. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már mindennap várom a büntetőjog tudós úr kérdéseit. Honnan tudjuk hogy az az ember mit szeretne? Egyikünk se médium.
2020. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, hogy büntető tudós.


Büntetőjogi ügyvéd van.

2020. febr. 23. 18:55
 6/7 A kérdező kommentje:
*büntetőjog tudós*
2020. febr. 23. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a Levike, aki jogra jár, meg "ügyvédnek tanul" februártól??
2020. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!