Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek így még bűnügyi nyomozó?

Lehetek így még bűnügyi nyomozó?

Figyelt kérdés
9.osztályos vagyok, és sajnos egy sima gimnáziumhoz rosszak voltak a jegyeim, így szakgimibe jöttem, szociális szakra,mert nem tudtam, mi szeretnék lenni, és sürgetett az idő. Viszont mostmár egy ideje tudom, hogy nagyon érdekel ez a szakma, mit kéne csinálnom most? Át kell menni egy mádik iskilába, rendészeti szakra(gondolom, újra kéne járnom a kilencediket), vagy ha ezt az iskolát elvégzem, utána is tudok annak tanulni? Kérlek segítsetek, hogy megy ez, a mostani osztályomban amúgy sem érzem jól magam, és a szociális szak sem érdekel már igazán:/

2019. máj. 5. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy alkalmas lennél rá.Inkább kérj lelki segítséget szakembertől.
2019. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe jártam, osztálytársam is annak készült. Neki az volt a megoldás, hogy 12-ben egy rendészeti szakközépben vendégtanuló lett, ott felkészítették egy szakmai érettségire (ami az NKE-re való felvételihez úgy tudom, hogy követelmény). A fizikai alkalmasságin bukott ki a srác.
2019. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért kéne lelki segítséget kérnem?
2019. máj. 5. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell semmi ilyen.

Sima érettségi.

2019. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közgáz szakközépből, közgáz emelt, töri emelttel mentem az NKE-re, amit el is végeztem. Semmi nem kell hozzá extra, csak a pont na meg a kötelező nyelvvisga.
2019. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadeves rtk-s vagyok. Ne irjatok mar hulyeseget. Ha a felvi oldalan nem tudjatok kisilabizalni mik a kovetelmenyek, akkor felejtsetek el, hogy nemhogy rendornek ne menjetek, hanem hogy ugy altalanossagban egyetemre. Tovabbmegyek. Megkerdeznem azt is hogy maradtatok igy eletben eddig, de nem akarok szemelyeskedni. Inkabb betudom annak, hogy annyira nem erdekelhet titeket a tema, ha nem sikerult beirni meg a google-ba hogy nke rtk, es megnezni a kar oldalan a pontos felveteli illetve alkalmassagi kovetelmenyeket ....
2020. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!