Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről? Beszállok éjjel fél 2 kor a kocsimba, elöveszem a sluszkulcsot, bedugom, gondolkozok, merre is megyek ekkor arra jön lassan egy cirkálo rendörségi auto.

Figyelt kérdés
rámnéznek, én rájuk, erre azonnal megállnak kiugornak, igazoltatnak, nézik a kulcsomat, nézik a lakcimkártyámat s látják a forgalmi nem a nevemre szol, de van nálam egy kézzel irt két tanus használatbevételi szerződés. olyan keresztkérdéseket tesznek fel, hogy mit keresek itt éjjel fél 2kor mikor egész máshol lakom. én pedig szépen mindenre felelek, látszik, hogy semmit se hisznek el belőle, azt hiszik a szerződés hamisitvány, de mivel a kulcs eredeti, nincs sérulés a kocsijaton minden papirom stimmel, otthagynak. alapvetően örulök neki, hogy ilyen éberek, de furcsállom a helyzetet, hogy gyakorlatilag azért lettem gyanus nekik, mert rájuk néztem, s azt is furcsállom, hogy gyakorlatiag mindezt autotolvajként is végigjátszhattam volna.
2020. márc. 10. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan
2020. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert lehet úgy tünt nekik, mintha bepánikoltál volna.

De ha nem nézel rájuk is megállnak.

2020. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kár hogy nem vagyok hosszutávfuto. elfutottam volna, azok meg uldöznek de nem érnek utol.
2020. márc. 10. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ellenőriztek hogy tiéd a kocsi és nem e lopott. Ezt tették a rendőrök.


Ez a munkájuk nem?

És ha hasonló autót loptak nem rég?

Vagy egy 2 hete ellopott autó ügyébe tett személyes leírás illett rád?

Ez a dolguk nem? Ha 500ból egyszer bejön nekik és valaki vissza kapja az autóját én már örülök.


Hát most az a max 15 perc az életedből?

Ez a dolguk.

Mert még ha az ember háborog hogy trafiznak azzal se értek egyet de oké.


De hogy lopást akarnak megakadályozni és ez is baj kész röhely.

Hát amúgy meg ha akarsz fuss.

Nem futnak ők utánad sokáig. Látták a lakcim kártyád meg ott a kocsi. Elviszik azt majd valaki jön érte.

2020. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

azért, mert gyanúsan viselkedtél.. Nem tehetsz róla, ez van..


éjjel kettőkor, beszállsz a kocsiba, sok idő, mire beteszed a kulcsot, még gondolkodsz is ,hogy merre tovább..


Ahogy felettem is írták, ez a dolguk. Ők a rend őrei.. (már amennyire) A kérdések teljesen normálisak, ilyenkor ez az "eljárás"..


Persze, hogy nem hiszik el, hiszen Te magad is írtad: "mindezt autotolvajként is végigjátszhattam volna."


Gondolom ez az első eset, és persze, hogy ideges voltál, kivert a víz, elpirultál (amiket észre sem veszel, mert természetes) ezt az a rend éber őrei is látták, mivel ők tapasztaltak, és az arckifejezésük sem árul el mindent, ahogy a Tiéd se!!! Nem loptad el az autót, de mégis azt olvasták le rólad. Te azt olvastad le róluk, hogy nem hisznek neked.. De mégis elengedtek.. És végül minden rendben volt nem? na. ez a lényeg

2020. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4

A röhej az pontos j.


Szerintem minden rendben, biztos okuk volt rá, ahogy más is írta.

Plusz lehet hogy éppen nem néztél ki bizalomgerjesztőnek. Előfordul, hogy túl kócos az ember vagy elgondolkodik és furán néz.

2020. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!