Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha én a nyakamba akasztok egy...

Ha én a nyakamba akasztok egy táblát, párkeresés céljából, megbüntetnek?

Figyelt kérdés

Mert volt olyan a híradóban, hogy valaki nyakában egy táblával munkát keresett, és letartóztatták.


Én ugyanezt tenném barátnő keresés céljából.


Mert az éjjel-nappal Budapestben szaladgálhatnak meztelenül az utcán mindenki szeme láttára, ha fiatal lássa, ha idős!



2014. jan. 19. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Elnézve a kérdésedet téged már büntet az élet.
2014. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

látja nem lássa

Am ha meztelenül kimegy valaki az utcára az közszemérem sértés. Büntetik. Az éjjel nappal agyhülyítés meg nem realiti hanem szappanopera.

2014. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na látom, hogy az ilyen emberek miatt lesznek sokan öngyilkosok! Ez Magyarország! Szégyen Magyarnak lenni!
2014. jan. 20. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem büntetnének meg, azt sem értem, a munkakeresős fickóval mi volt a baj.
2014. jan. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előállítanak, kihívják az orvost és mentővel levisznek a pszichológiára, ott meghallgatnak és elengednek.


Tapasztalatból mondom, velem ezt tették.

2014. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%

"Mert volt olyan a híradóban, hogy valaki nyakában egy táblával munkát keresett, és letartóztatták. "


Egy link esetleg?

Milyen indokkal tartóztatták le?

2014. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen magyarnak lenni? Ez nem magyarság meg szégyen kérdése, hogy azért mert te idióta vagy, más nem áll be hozzád gyökérnek.

Amúgy ha azonos nemű társat akarsz keresni, még valószínűleg ki is tüntetnek majd.

2014. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!