Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bajai bűnügyi osztályról...

Bajai bűnügyi osztályról értesítés mi lehet?

Figyelt kérdés
Budapesti lakos vagyok, kaptam egy értesítést, de fogalmam nincs hogy mi lehet, kifogom váltani de addig is van kíváncsi vagyok, nem tudja valaki mi lehet ez?
2020. márc. 18. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk vedd át és olvasd el
2020. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Nyilván értemegy a levélért, átveszi, kibontja, megnézi. Ez egy alapvető dolog, ne viccelj.


Kérdező:

Gondolom idézés "tanú" részére a Bajai rendőrkapitányság Bűnügyi osztályára.


Ne ijedj meg. Ha idézés és nem csináltál semmi bűncselekményt ,akkor "tanúként" csak gyosrsan kihallgat a nyomozó, hogy mit láttál és/vagy mit tudsz valamiről és mehetsz is, de megjelenésed kötelező.


Ha úgy gondolod, hogy csináltál valamit Baján, de "tanúként" most meg kell jelenned, akkor se félj, mert azért idéznek tanúként, mert nincs a kezükben bizonyíték. Ha úgy érzed sáros vagy, akkor menj el a kihallgatás előtt ügyvédhez aki téged felkészít, hogy mit kell mondani,

mert biztos, vagy menj ügyvéddel kihallgatásra.


A nyomozóhatóság az utiköltséged megállapítja és megtéríti, ezt a vonatjegy bemutatásával tudod igazolni.

2020. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!