Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ajánlott levél a rendőrségtől!...

Ajánlott levél a rendőrségtől! Mi lehet?

Figyelt kérdés

Feljelentést nem, csak bejelentést tettem másfél hónappal ezelőtt zaklatás miatt!


Ilyen esetben nem nyomoz a rendőrség, de 30 napig érvényesíthetem a polgári jogi igényemet, azaz tehetek magánindítványt!

A bejelentés hatását kihasználva rendeződött az ügy, így nem tettem meg a konkrét feljelentést!

Ha nem volt nyomozás, akkor miről szólhat az értesítés?


Vállaltam, hogy ha rendőrség egyéb bűncselekményt állapít meg az ellen, aki ellen a bejelentést tettem, akkor állok a hatóság rendelkezésére. Lehetséges, hogy találtak valamit és tanúskodnom kell?


Sajnos még két hétig nem tudom átvenni a levelet! Kérlek segítsetek, hogy ilyen esetben miről küldhet levelet a rendőrség!


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 3. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg csak hivatlosan értesítenek h lezártnak tekintik az ügyet.


nekem vagy 2 éve ellopták a táskámat és arról kaptam nemrég levelet h elévült a nyomozás :P

2014. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szerintem is ilyesmi lehet, csak nem értem, mert ugye itt nem nyomoztak. (Persze, egy ellopott pénztárca, vagy táska miatt sem, de ott konkrét feljelentés van, tehát kötelesek jelezni, hogy nem lett eredmény).

Ezek szerint a sima bejelentésre is kötelesek reagálni 30 nap lejártával, akkor is ha nem teszek magánindítványt?

2014. aug. 3. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Ideiglenes távoltartást kaptál 3 napra?

Vannak esetek mikor a rendőrség hivatalból intézkedik, nem magánindítványra.

2014. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen volta régebben, felhívtam őket, amikor úgy gondoltam olyat látok. Volt olyan amikor intézkedtek volt olyan amikor nem és zömében nem tudom mit csináltak. Aztán egyszer csak beidézett a vezető ügyész és 6 évig tartó eljárás következett, most lesz a másodfok, 2 év próbára bocsátás volt az elsőn, hatóság félrevezetésének kísérlete miatt.


BŰNÖZŐ LETTEM, ezek szerint

2014. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már értem miért pocskondiázod a rendőrséget.

Ugráltattad őket valós és valótlan bejelentésekkel, majd visszanyalt a fagyi.

2014. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát ami valós volt azt nem köszönték meg



amúgy azóta eszem ágába sincs zaklatni őket.



- 200 ezret vezetek évente, volt egy hajnali biciklis, akit majdnem elütöttem a négyes úton. nem szóltam, mert volt ez az ügyem a bíróságon. visszafelé Miskolcnál hallottam, hogy elütötte egy román.


tulképpen ti öltétek meg, az ügyész és a bíró. bár nektek ez nem számít.

2014. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha nem lett volna bizonyosan beszólok a 107re
2014. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
keress rá, év elején volt, világosbarna felső volt rajta. 50 év körüli ember volt
2014. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miskolcnál hallottam a rádióban
2014. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogyne, én öltem meg, véletlenül sem ő saját magát.

Még mennyi ilyen lesz a "részegen lehet kerékpározni" kijelentés miatt... Azt a kijelentést sem én tettem, de gondolom szerinted az összesért felelős vagyok.

2014. aug. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!