Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért rendesebbek a rendőrök...

Miért rendesebbek a rendőrök igazoltatásnál a szép nőkkel, mint a nem szépekkel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Na mit gondolsz 😃?


Egy jó nő mindig kellemes társaság. Elég csak egy mosoly és már a tenyeréből esznek.

2020. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért szeretik a lovak az almát?
2020. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, én nem tartom magam szép nőnek, mivel pasi vagyok, de velem eddig rendkívűl kedvesek voltak a rendőrök.

A lényeg, hogy nem kell az eszedet játszani, ők is emberek, a munkájukat végzik. Míg te is korrekt vagy velük ők se szívatnak téged. Ők is azt szeretik, ha minden gördülékenyen megy, ha nem akadékoskodik senki.

Engem állítottak meg már gyorshajtás miatt is, akkor se szóltak különösebben semmit, nem kaptam büntit se, csak igazoltattak, nem volt semmi kihágásom, mondták hogy majd figyeljek oda kicsit jobban és kész.

2020. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Neurotech ***** válasza:
100%
Pont azért amiért főleg szép nőket alkalmaznak multik a leszólítós "véleménykérdezős majd terméket rádtukmálós" munkákra. Mert a férfik szívesebben megállnak nekik.
2020. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Hmmm.. Te honnan tudod, hogy rendesebbek a szép nőkkel, mint a nem szépekkel? Ha szép nő vagy, honnan tudod, hogy milyenek a nem szépekkel? Ha csúnya vagy, honnan tudod milyenek a szépekkel? Ha pasi vagy honnan tudod milyenek a szép és a nem szép nőkkel?
2020. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert láttam és amúgy teljesen normálisan viselkedem a rendőrökkel (is).
2020. márc. 20. 20:36
 7/13 Neurotech ***** válasza:
72%
5# lehet hogy régebben csúnyácska volt és lefogyott, megszépült, és azóta kedvesebbek vele :)
2020. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
78%
De sok tapasztalatod van, ha így tudod. Lehet szimplán már ismernek téged...
2020. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pszichológiai torzítás, nem csak rendőrökkel és nőkkel van így. Az emberek általában pozitívabb személyiségnek, megbízhatóbb embernek gondolják azt, akinek a külseje is jobban tetszik nekik.
2020. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért rendesebbek, hogy tudjál mit kérdezni.
2020. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!