Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség tudja figyelni egy...

Rendőrség tudja figyelni egy ügyben gyanúsított személy mozgását, hívásait?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 19:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
És szerinted mennyi az a bírói engedély? Elmondom semmi :)
2020. márc. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

10, ki írta, hogy szimpla járőr volt? És, igen, lehallgatott, mert mindig tudta szóról szóra idézni, hogy kinek és mit mondtam telefonban. Az, hogy még ezen felül miket csinált, az már más tészta. Erősen visszaéltek a dolgokkal.

Elhinni nem kell, inkább örülj, hogy te nem fogtál ki pszichopata embert, pszichopata családdal.

2020. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Fuu nekem a saját családom az, ez ahhoz képest semmi!


Elhiszem, csak azt írtam, hogy akkor rendesen hivatali visszaélés történt! Eddig ahányszor írtam itt ki kétdést, mindig jött, hogy "paranoiás, skrizofén, kezeltesd magad". Miközben volt, hogy az emberünktől 10 méterre kérdezte le a rendőr rádíón, hogy kivel telefonált ép és nem kell elhinni. Ezt meg jogász mondta, hogy bírói engedély kell hozzá! De sejtettem, hogy simán megteszik anélkül is... Szomorú, ami veled történt! Lehet be is poloskázott... Bűnügyi Osztály végzi ezt, nem a traffis Jóska, ennyit akartam mondani.

2020. márc. 31. 11:00
 14/20 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy valószínűleg a netes keresésekhez is hozzáfértek?
2020. márc. 31. 11:05
 15/20 anonim ***** válasza:
Leszrom mit irkáltál itt ki ! Mit vádaskodsz? Skizofrén vagy.
2020. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó beteg vagy???? Ezt biztos ide akartad írni??? Nem vagy normális...


Kinek vádaskodtam? Komplett elmebeteg vagy!!!

2020. márc. 31. 13:22
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Ismerem az utolsót! Ő okos ember. Ő ügyész és ért a törvényekhez.
2020. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ha már gyanúsított vagy akkor cseszheted :D jobban járnál ha törvénytisztelően élnél. igen a nyomozás alatt is lehalgathatják minden telefonhívásod, és telefonod mozgását is tudják követni pár méteres pontosággal. megmondják mikor hol volt a telefon. persze interneten is bármit csinálsz azt is látják ha akarják, email-jeidet elolvashatják, minden netes keresésedet, illetve bármilyen kommentet írsz bármely netes oldalra. mindent megtudhatnak, ha nyomoznak valaki után. kivéve ha PC-n a TOR rendszert használod titkos üzenetekhez. a titkos szolgálat a telefonok mikrofonját, és kameráját is be tudja kapcsolni lehallgatás céljából, és nem is tudja az illető hogy a telefonja kamerája képet továbbít, és a mikrofon is vesz minden hangot. csak annyi tünik fel hogy a telefon aksija sokkal gyorsabban merül a kémprogranoktól.
2020. ápr. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most a virus helyzet miatt mondenkit megfigyelnek,minden léteő adat összeadásával!! Lásd www.timeline.com
2020. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hazudsz utolsó.


Büntetőjoghoz értő ember vagyok és ilyet nem olvastam, a cikk nem igaz, ne terjessz rémhirt!

2020. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!