Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mentalista 5. évad utolsó...

A Mentalista 5. évad utolsó részében megmutatták ki az a 7 gyanúsított akiket Jane, Red Jhonnak vél. Elmagyarázná nekem valaki ki ez a 6 személy mert már egyáltalán nem emlékszem?

Figyelt kérdés

KÉRLEK TITEKET SEMMI SPOILERT NE MONDJATOK !

Csak,hogy kinek milyen szerepe volt az sorozat során?


Úgy is lehet,hogy a név mellé valamilyen jelzőt, szót odaírtok.


Kivéve a Világosság vezetőjét őt ismerem.



2014. ápr. 23. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Csak négyre emlékeztem a listából, de az spoiler lenne, ha csak őket írtam volna le, mert nyilván nem azokat felejtettem el, akik közül Red John kikerül...

2014. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bret Stiles - Világosság vezetője.

Gale Bertram - CBI igazgatója.

Ray Haffner - Korábbi CBI ügynök, negyedik évad elején Jane fönöke volt egy részig, aztán Jane kifogott rajta és leváltották.

Reede Smith - FBI ügynök, 5.évad első részében szerepelt.

Bob Kirkland - Nemzetbiztonság (vagy hasonló) ügynöke, Jane-t többször is szabotálta már RJ ügyeknél, eddig észrevétlenül.

Thomas McAllister - Sheriff, egyszer dolgozott a CBIal (első évad második része talán)

Brett Partridge - Helyszínelő, RJ ügyeknél van jelen mindig.

2014. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!